Всеукраїнський семінар суддів, керівників секцій (гуртків) і тренерів зі спортивного гірського туризму

Тип семінар

Семінар для тренерів команд і суддів змагань з гірського туризму відбудеться 11 — 13 січня 2019 року в м. Запоріжжя на базі Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.  До участі в семінарі запрошуються тренери, керівники секцій (гуртків) і судді змагань зі спортивного туризму, а також капітани команд, які беруть (або планують) участь у змаганнях зі спортивного гірського туризму.

Інформаційне повідомлення для учасників і викладачів семінару

Схеми проїзду до турбази «Дніпрянка» та Центру туризму

Теми для написання рефератівта підготовки відео або презентацій слухачами всеукраїнського семінару суддів та тренерів з гірського туризму

 

Матеріали до тем семінару:

ЄСКУ. Положення про ЄСКУ

ЄСКУ. Спортивний туризм

Правила змагань зі спортивного туризму. Загальні положення

Правила змагань зі спортивного туризму. Змагання з видів спортивного туризму.

Правила змагань зі спортивного туризму. Гірський туризм.

Методичні роз’яснення щодо суддівства змагань зі спортивного гірського туризму (2-га редакція)

Технічні прийоми та їх виконання

Окремі випадки суддівства тактики

Як правильно ув’язати «потерпілого» в «кокон»

Положення про спортивних суддів зі спортивного туризму. Затверджене Президією ФСТУ 12.12.2016

“Про затвердження Положення про медичне забезпечення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, закладів фізичної культури і спорту” (Наказ Міністерства охорони здоров’я та Міністерства молоді та спорту  від 27.12.2017 №5232/1746)

 

З 11 по 13 січня 2019 року в місті Запоріжжя на базі Центру туризму відбувся Всеукраїнський семінар з підготовки та підвищенню кваліфікації спортивних суддів та тренер з гірського спортивного туризму.

Урочисто відкрили захід та привітали учасників президент Запорізької обласної федерації спортивного туризму Ігор Дринов та директор Центру туризму Олександр Романчук.

В семінарі взяли участь близько 40 суддів та тренерів з Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Донецької, Запорізької областей та міста Києва. Досвідчені та кваліфіковані викладачі – судді національної та першої категорії – провели на високому рівні теоретичні та практичні заняття.

Під час роботи семінару були розглянуті такі теми: нові документи щодо проведення змагань з гірського туризму, основні технічні прийоми та правила їх виконання, організація роботи служби дистанції змагань, особливості проведення змагань на льодових та сніжних дистанціях, забезпечення безпеки змагань, суддівська оцінка виконання тактики, фіксація та обробка результатів виступів учасників.

Контакты

Дябло Тетяна

095-421-04-05

tryte@ukr.net