Затверджено Календар змагань Міжнародної федерації спортивного туризму на 2021 рік. 
Предбачено 19 міжнародних змагань, з них 3 на маршрутах і 16 на дистанціях. Серед змагань на маршрутах Чемпіонат світу (дорослі) та Першість світу (юнаки, дівчата, юніори, юніорки). Вперше планується провести Міжнародні змагання на маршрутах серед студентів. З 16 змагань на дистанціях за видами туризму Календар виглядає наступним чином: пішохідні – 4 (в Литві, Узбекістані, РФ), водні – 3 (в Білорусі, РФ), лижні – 2 (в РФ), гірські – 2 (в Казахстані та Молдові), на засобах пересування – 4 ( 2 – коні (Німеччина), 1 – авто (РФ), 1 – вело (Україна)). Вперше будуть проведені міжнародні змагання з Скандинавської (Північної) ходьби (в Україні). Міжнародні змагання з комбінованих маршрутів цього року не передбачені.

30 листопада Президія ФСТУ затвердила Календарний план змагань зі спортивного туризму на 2020 рік.

В 2020 році Федерація спортивного туризму разом зі Спортивним комітетом України планує провести пять навчальних заходів з підготовки суддів та тренерів змагань з різних видів туризму.

28 листопада Президент МФСТ затвердив Календарний план міжнародних змагань та інших заходів зі спортивного туризму Міжнародної федерації спортивного туризму на 2020 год. В Календарі два змагання на маршрутах (для різних вікових категорій), 20 змагань на дистанціях та 4 інші заходи. З 20 запланованих змагань на дистанціях – 10 з пішохідного туризму, 4 – з водного, 2 – з лижного, 2 – з гірського, 1 – з комбінованого, 7 – на засобах пересування (5 – коні, 1 – авто, 1 – вело). Серед інших заходів – сходження на Говерлу в перші вихідні квітня

Календар змагань на 2020 рік серед учнів та студентів з усіх видів спортивного туризму, затверджений Президією ФСТУ 30.11.2019 р., Постанова №6. Змагання проводяться спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Положення визначає порядок організації офіційних спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів, що проводяться з метою реалізації відповідних програм розвитку фізичної культури і спорту, та порядок матеріального забезпечення їх учасників.

Дія цього Положення поширюється на центральні органи виконавчої влади, … установи, заклади та організації, які ініціювали та проводять спортивні заходи та/або забезпечують участь у спортивних заходах за рахунок бюджетних коштів.

Міністр молоді та спорту України надав грунтовні роз’яснення щодо допуску до участі в офіційних спортивних змаганнях членів і не членів спортивних федерацій