30 листопада Президія ФСТУ затвердила Календарний план змагань зі спортивного туризму на 2020 рік.

В 2020 році Федерація спортивного туризму разом зі Спортивним комітетом України планує провести пять навчальних заходів з підготовки суддів та тренерів змагань з різних видів туризму.

28 листопада Президент МФСТ затвердив Календарний план міжнародних змагань та інших заходів зі спортивного туризму Міжнародної федерації спортивного туризму на 2020 год. В Календарі два змагання на маршрутах (для різних вікових категорій), 20 змагань на дистанціях та 4 інші заходи. З 20 запланованих змагань на дистанціях — 10 з пішохідного туризму, 4 — з водного, 2 — з лижного, 2 — з гірського, 1 — з комбінованого, 7 — на засобах пересування (5 — коні, 1 — авто, 1 — вело). Серед інших заходів — сходження на Говерлу в перші вихідні квітня

Календар змагань на 2020 рік серед учнів та студентів з усіх видів спортивного туризму, затверджений Президією ФСТУ 30.11.2019 р., Постанова №6. Змагання проводяться спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Положення визначає порядок організації офіційних спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів, що проводяться з метою реалізації відповідних програм розвитку фізичної культури і спорту, та порядок матеріального забезпечення їх учасників.

Дія цього Положення поширюється на центральні органи виконавчої влади, … установи, заклади та організації, які ініціювали та проводять спортивні заходи та/або забезпечують участь у спортивних заходах за рахунок бюджетних коштів.

Міністр молоді та спорту України надав грунтовні роз’яснення щодо допуску до участі в офіційних спортивних змаганнях членів і не членів спортивних федерацій

Положення про кваліфікаційну категорію «Спортивний суддя мінародної категорії» з виду спорту «спортивний туризм», затверджене рішенням Президії Міжнародної Федерації спортивного туризму 23.02.2018 р.