30 листопада Президія ФСТУ затвердила Календарний план змагань зі спортивного туризму на 2020 рік.

В 2020 році Федерація спортивного туризму разом зі Спортивним комітетом України планує провести пять навчальних заходів з підготовки суддів та тренерів змагань з різних видів туризму.

Календар змагань на 2020 рік серед учнів та студентів з усіх видів спортивного туризму, затверджений Президією ФСТУ 30.11.2019 р., Постанова №6. Змагання проводяться спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

На сайті ЦМКК в розділі «Проекти документів» розміщена для обговорення нова редакція розділу ЕСКУ «спортивний туризм» в частині «туристські спортивні походи.

Триває обговорення проект нового «Положення про спортивних суддів зі спортивного туризму». Проект Положення прийнятий Виконкомом ФСТУ 19.05.2018 р. і вступить в дію після затвердження Президією з урахуванням пропозицій, які будуть надані.

У словнику викладено тлумачення основних термінів та понять, що використовуються у теорії та практиці спортивного туризму. Видання включає більше 1000 термінів та близько 860 статей зі спортивного туризму та туристсько-спортивної практики.