Нова редакція нова редакція розділу ЕСКУ “Спортивний туризм» в частині “Туристські спортивні походи”

На сайті ЦМКК в розділі «Проекти документів» розміщена для обговорення нова редакція розділу ЕСКУ «Спортивний туризм» в частині «Туристські спортивні походи».

Основні відмінності від попередньої редакції:

Пропонується змінити вікові категорії

Таблиця 1 «Кваліфікаційні вимоги до керівників туристських спортивних походів» логічно упорядкована і тепер її зміст відповідає назві, в таблиці забрали вимоги до участі у походах і залишили тільки вимоги до керівництва.

Добавили: походи на МСУ повинні бути в різних географічних районах.

В Таблиці 2 «Кваліфікаційні вимоги до учасників туристських спортивних походів» запропоновано спрощення для виконання нормативу МСУ для чоловіків: було чотири участі в походах 6 к.с. пропонується три.

Прибрали (*) (зірочку), яка дозволяла участь у двох походах певної к.с. замінити на участь у одному поході більш високої к.с.

Добавили на 3 розряд ще одну участь в поході 1 к.с.

Таблиця 3. «Кваліфікаційні вимоги до учасників всеукраїнських та регіональних змагань з туристських спортивних походів».

Добавили можливість виконати 3 с.р. за участь в одному поході 1 к.с., якщо похід зайняв в змаганнях 1-3 місце

Запропонована можливість швидше виконати норматив МСУ для учасників-чоловіків (для цього група повинна бути переможцем або призером Чемпіонату України в групі походів 5-6 к.с. 2 роки поспіль;

Таблиця 4. «Кваліфікаційні вимоги до учасників міжнародних змагань з туристських спортивних походів».

Добавили нову таблицю, в якій викладені кваліфікаційні вимоги до учасників міжнародних змагань з туристських спортивних походів, зокрема, з’явилась можливість виконати норматив МСМК. На сьогодні за участь у міжнародних змаганнях ніякі розряди і звання не присвоюється.

В умови виконання спортивних звань та розрядів добавили такі уточнення:

  • участь у поході будь-якої категорії складності може бути замінена участю у поході вищої категорії складності;
  • керівництво походом будь-якої категорії складності може бути замінена керівництвом походом вищої категорії складності.

Свої пропозиції щодо нової редакції можна надіслати віце-президенту ФСТУ Сичовій Надії Павлівні – nsytcheva@gmail.com