Затверджено Календар змагань Міжнародної федерації спортивного туризму на 2021 рік. 
Предбачено 19 міжнародних змагань, з них 3 на маршрутах і 16 на дистанціях. Серед змагань на маршрутах Чемпіонат світу (дорослі) та Першість світу (юнаки, дівчата, юніори, юніорки). Вперше планується провести Міжнародні змагання на маршрутах серед студентів. З 16 змагань на дистанціях за видами туризму Календар виглядає наступним чином: пішохідні – 4 (в Литві, Узбекістані, РФ), водні – 3 (в Білорусі, РФ), лижні – 2 (в РФ), гірські – 2 (в Казахстані та Молдові), на засобах пересування – 4 ( 2 – коні (Німеччина), 1 – авто (РФ), 1 – вело (Україна)). Вперше будуть проведені міжнародні змагання з Скандинавської (Північної) ходьби (в Україні). Міжнародні змагання з комбінованих маршрутів цього року не передбачені.

28 листопада Президент МФСТ затвердив Календарний план міжнародних змагань та інших заходів зі спортивного туризму Міжнародної федерації спортивного туризму на 2020 год. В Календарі два змагання на маршрутах (для різних вікових категорій), 20 змагань на дистанціях та 4 інші заходи. З 20 запланованих змагань на дистанціях – 10 з пішохідного туризму, 4 – з водного, 2 – з лижного, 2 – з гірського, 1 – з комбінованого, 7 – на засобах пересування (5 – коні, 1 – авто, 1 – вело). Серед інших заходів – сходження на Говерлу в перші вихідні квітня

Положення про кваліфікаційну категорію «Спортивний суддя мінародної категорії» з виду спорту «спортивний туризм», затверджене рішенням Президії Міжнародної Федерації спортивного туризму 23.02.2018 р.

23-24 листопада на засіданні Ради Міжнародної федерації спортивного туризму в м. Гродно (Республіка Білорусь) був затверджений календарний план міжнародних змагань на 2019 рік.