Старые версии календрей соревнований:

Календарь соревнований 2017, Календарь соревнований 2016, Календарь соревнований 2015, Календарь соревнований 2014, Календарь соревнований 2013, Календарь соревнований 2012


За посиланням Календар, який можна підключити до свого акаунта. Він автоматично з'явиться у Вашому календарі та буде відображатись на будь-якому присторої.

Сентябрь 2021

Украина, м. Одеса, НТБ "Скеледром" а/к "Одеса"

3 — 6 вересня Одеса вперше приймає Кубок України з гірського спортивного туризму. Командні змагання будуть проводитись на двох дистанціях IV класу — «Гірські перешкоди» та «Рятувальні технічні прийоми». Дистанції та табір змагань розташовуються  на території навчально-тренувальної бази «Скеледром»  альпклубу «Одеса».

Тип соревнование Ранг всеукраинские Класс IV к.с.

Украина, м. Одеса, НТБ "Скеледром" а/к "Одеса"

Чемпіонат України серед студентів зі спортивного гірського туризму планується провести 3 — 6 вересня в м. Одеса на навчально-тренувальній базі «Скеледром» альпклубу «Одеса». Програма заходу передбачає особисті змагання зв’язок на дистанції «Тактико-технічна» та командні змагання на дистанції «Гірські перешкоди». До участі у чемпіонаті запрошуються команди закладів вищої освіти.

Тип соревнование Ранг всеукраинские Класс IV к.с.