Говерляна – 2018

Тип похід Класс не определён к.с.

Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної держадміністрації спільно з обласною федерацією спортивного туризму та туристсько-альпіністським центром “Скеля” запрошують взяти участь у традиційному масовому сходженні на гору Говерла “Говерляна-2018”. Цьогоріч сходження відбудеться 24 березня. Такі традиційні сходження відбуваються вже понад 50 років.

Сходження буде здійснюватися зі сторони селища Ворохта Івано-Франківської області ущелиною річки Прут – через Карпатський національний природний парк та урочище “Заросляк”.

Учасниками можуть бути усі фізично здорові та активні особи віком від 14 років, які є прихильниками здорового способу життя, спорту та туризму, бажано з навичками участі у зимових походах вихідного дня (діти молодші 14 років – тільки у супроводі дорослих).

Очолюватиме сходження та прокладатиме маршрут на вершину, здійснюючи контроль за безпекою руху, штурмова група досвідчених інструкторів-альпіністів. Учасники підніматимуться на вершину кожен у своєму загоні. Загальний час (підйом і спуск) – близько 8 годин.

Для сходження потрібно мати теплий вітронепроникний костюм, куртку, шапку, рукавиці, сонцезахисні окуляри, теплі шкарпетки, черевики на зразок “вібрам” з бахілами, змінний одяг, взуття, харчі для споживання у вагоні потяга та в польових умовах, термос з гарячим чаєм, сухофрукти, яблука, лимон, солодощі тощо. Без необхідного спорядження до сходження не допускатимуть.

Збір та реєстрацію учасників планують провести в п’ятницю, 23 березня, о 21:00 в центральній залі головного залізничного вокзалу станції Львів. Учасників “Говерляни-2018” організовано на спеціальному поїзді довезуть зі Львова у Ворохту і назад. Участь у сходженні фінансується за кошти учасників або організацій. Організаційний внесок – 650 грн.

Контакты

Сидоров Михайло

michsid44@gmail.com

096-608-90-54

093-624-16-62

032-261-31-95