Рейтинги спортсменів, тренерів та суддів з гірського туризму за 2016 рік

Визначені рейтинги спортсменів, тренерів та суддів за 2016 рік. При підрахунках була використана друга редакція «Положення про порядок визначення рейтингу спортсменів, тренерів та суддів з гірського туризму», затверджена 29 жовтня 2016 року (протокол засідання Виконкому ФСТУ від 29.10.2016,  п. № 14).

Для визначення рейтингів були взяті тільки ті змагання, які відбулися, тобто хоча б на одній з дистанцій виступило не менше 6 команд/зв’язок/учасників (для судів). Для спортсменів на змаганнях, що відбулися,  враховувалися результати на тих дистанціях, де були виконані спортивні нормативи. В зв’язку з цим, нажаль, не були прийняти для підрахунку рейтингу змагання «Кубок Хортиці» та Кубок України в закритих приміщеннях, в яких ні в одному з видів програми змагань не було 6 команд, що пройшли дистанцію зазначеного в Положенні класу.

Окремо визначався рейтинг серед участників змагань на гірських маршрутах і на дистанціях.

Для тренерів не враховувались міжнародні змагання, оскільки  на них не виконуються розрядні нормативи.

Рейтинги визначались в усіх 11 номінаціях:

Переможці та призери в кожній номінації нагороджуються медалями та дипломами Федерації спортивного туризму України.

Результати визначення рейтингу за 2016 рік затверджені комісією з гірського туризму ФСТУ, протокол від 28.04.2017 р. Результати голосування: “За” – 6 членів комісії, Григорович А.М. та Коваль Н.З. в голосуванні участі не брали.