Номінація «Кращий член ГСК»

 

Прізвище, ім’я, по батькові суддіТериторіальний осередокБали за суддівство змаганьСума балівМісце в рей-
тингу
Чем-т Дніп-
ропет-
ров-
ської області  «Рука-
вичка 2016»
Кубок м.Льво-
ва «Кубок пам’яті»
Чем-т Львів-
ської облас-
ті
Чем-т Оде-
ської облас-
ті «Пам’я-
ті О.Кот-
лова»
Чем-т Украї-
ни
Чем-т Дніп-
ропет-
ров-
ської облас-
ти в залі
Чем-т Дніп-
ропет-ров-
ської облас-
ті на Кубок ім.Ю.Спі-вакова
1Бережний Микола ГригоровичЛьвівська ОФСТ 370,5741,0 904,4  2015,9І
2Ріпа Микола ДмитровичОдеська ОФСТ   663,01130,5  1793,5ІІ
3Нагорний Лев ІвановичЗапорізька ОФСТ    1615,0
 1615,0ІІІ
4Біловол Олександр ІвановичДніпропетровська ОФСТ312,0    499,2741,01552,24
5Волкова Вікторія ЛеонідівнаДніпропетровська ОФСТ416,0   1130,5  1546,55
6Козій Віктор ГеоргійовичМиколаївська ОФСТ 370,5  969,0  1339,56
7Штіфман Олександр ГригоровичЗапорізька ОФСТ    1292,0  1292,07
8Шураєв Олександр В’ячеславовичДніпропетровська ОФСТ312,0    436,8518,71267,58
9Телевна Наталія ОлександрівнаЗапорізька ОФСТ    1130,5  1130,59
10Хлистун Антон ВолодимировичДніпропетровська ОФСТ     624,0444,61068,610
11Григорович Антон МихайловичХарківська ОФСТ    969,0  969,011-14
12Попов Ігор ВасильовичЗапорізька ОФСТ    969,0 969,011-14
13Самуся Сергій ІллічДонецька ОФСТ    969,0  969,011-14
14Теляков Альберт ОлександровичЗапорізька    969,0  969,011-14
15Брус Микола ДмитровичЗапорізька ОФСТ    775,2  775,215
16Коваль Назарій ЗіновійовичЛьвівська ОФСТ 617,5     617,516
17Коршок Яків ВілійовичДніпропетровська ОФСТ520,0      520,017
18Загорулько Руслан ВолодимировичДніпропетровська ОФСТ      518,7518,718-19
19Роїк Ярослав ДмитровичЛьвівська ОФСТ  518,7    518,718-19
20Винокур Максим МиколайовичЛьвівська ОФСТ 494,0     494,020
21Голєв Віталій АнатолійовичОдеська ОФСТ   464,1   464,121-22
22Ріпа Дмитро МиколайовичОдеська ОФСТ   464,1   464,121-22
23Янович Галина ВасилівнаЛьвівська ОФСТ  444,6    444,623
24Посвятовський Ростислав ОпанасовичЛьвівська ОФСТ 432,3     432,324-25
25Середа Іван СергійовичЛьвівська ОФСТ 432,3     432,324-25
26Волошина НадіяОдеська ОФСТ   397,8   397,826-28
27Ізмест`єв Андрій АнатолійовичОдеська ОФСТ   397,8   397,826-28
28Фагельська Марія ОлександрівнаОдеська ОФСТ   397,8   397,826-28
29Мазурчук Володимир ІллічДніпропетровська ОФСТ     374,4 374,429
30Горбонос -Андронов Віталій ВалерійовичДніпропетровська ОФСТ364,0      364,030-32
31Горбонос-Андронова Олена РусланівнаДніпропетровська ОФСТ364,0      364,030-32
32Ковальчук Олексій ВолодимировичДніпропетровська ОФСТ364,0      364,030-32
33Кривуля Олександр ВолодимировичДніпропетровська ОФСТ     349,4 349,433