Підсумки ХХVII чемпіонату України з гірського спортивного туризму

Тип змагання Ранг всеукраїнські Класс V к.с.

З 23 по 26 травня 2024 року у Львівській області на Чатових скелях відбувся ХХVIІ чемпіонат України зі спортивного гірського туризму. Ця подія зібрала 83 учасника, які представляли 13 регіонів країни.

Урочисте відкриття чемпіонату стало яскравою подією, на яку зібралися як учасники, так і почесні гості: голова комісії з гірського туризму Федерації спортивного туризму України Віктор Козій, заступник голови Ради ветеранів ФСТУ Надія Сичова, президент Полтавської ОФСТ та голова колегії суддів ФСТУ Ольга Скляр та президент Одеської ОФСТ Микола Ріпа.

За багаторічною традицією на першому чемпіонаті року відбулося нагородження спортсменів, тренерів, суддів за підсумками їх участі в змаганнях минулого року.

Чемпіонат включав кілька дистанцій: «Тактико-технічна» (ІІІ клас), «Рятувальні технічні прийоми» (V клас) та «Гірські перешкоди» (V клас) для чоловіків та жінок.

Чемпіонат України з гірського туризму 2024 року став значущою подією. Він показав високий рівень підготовки спортсменів і сприяв популяризації гірського туризму. Учасники демонстрували не лише фізичну підготовку, але й тактичну майстерність та командний дух. За результатами чемпіонату 8 спортсменів виконали або підтвердили норматив Майстра спорту України.

Цей захід став чудовою можливістю для спортсменів обмінятися досвідом та зміцнити зв’язки між регіонами. Після змагань залишилися не лише яскраві спогади, але й нові досягнення та плани на майбутнє.

Організатори і учасники висловлюють подяку всім, хто долучився до проведення чемпіонату, та з нетерпінням чекають нових зустрічей на спортивних трасах України.

Тетяна Шостак, учасниця команди Полтавської області

 

Дистанція “Тактико-технічна”, ІІІ клас, змагання зв’язок

1 місце: Федько Єва – Шостак Тетяна;

                    2 місце: Поцулко Єлизавета – Ємець Єлизавета;

   3 місце: Зозуля Ксенія – Васільєва Кіра

Дистанція “Рятувальні технічні роботи”, V клас, змагання зв’язок

  1 місце: Риженко Дар’я – Братчук Роман,

2 місце: Дутчак Василь – Бойчук Денис;

                  3 місце: Фєдусова Тетяна – Бляхович Володимир

Дистанція “Гірські перешкоди”, V клас, особисті змагання (жінки)

1 місце – Васільєва Кіра;

     2 місце – Фєдусова Тетяна;

3 місце – Канцер Аліна;

Дистанція “Гірські перешкоди”, V клас, особисті змагання (чоловіки)

1 місце – Скиба Тарас;

            2 місце – Ковратенко Артем;

  3 місце – Сомик Андрій