Засідання Президії Федерації спортивного туризму України

24 червня відбулося чергове засідання Президії Федерації спортивного туризму України. Цього разу присутні були лише 2/3 членів Президії. Чи то час обрано невдалий, чи цікавість до засідань невисока.

Почалося засідання з урочистостей: перший віце-президент Дячук В.В. нагородив Дипломами Федерації команди-призери чемпіонату України 2017 р. зі спортивних походів та Почесним знаком «За заслуги в розвитку спортивного туризму» ветерана ВП «ФСТ Харківської області» Булашева Олександра Яковича.

Далі були поточні питання.

 1. Звіт Виконкому про роботу за період січень-травень 2017 р., завдання на ІІ половину 2017 року (віце-президент Іванов В.Ю.); та про стан фінансового забезпечення діяльності Федерації (перший віце-президент Дячук В. В.). Звіти взяли до відома та рекомендували для сплати членських внесків розмістити на сайті Федерації її поточний рахунок.
 2. Із запланованих звітів двох обласних федерацій та трьох комісій ми почули тільки звіти Житомирської федерації та вело комісії і комісії дитячого туризму. Всі звіти прийняті до відома. Президент Дніпропетровської федерації та голова комісії комбінованого туризму не прибули на засідання.
 3. Враховуючи відсутність доповідача Хлистуна А.В., президента Дніпропетровської ОФСТ та наявність скарги голови комісії з вітрильного туризму президії Дніпропетровської ОФСТ Дикого О. В., вирішили заслухати його доповідь на наступному засіданні Президії та доручити голові Ревізійної комісії Дудці А. П. провести перевірку роботи Дніпропетровської федерації, а Виконкому на очному засіданні в вересні 2017 р. заслухати звіт про роботу комісії з комбінованого туризму.
 4. Не обійшлось без традиційної теми останніх засідань Президії: «Про проект Фінансового Регламенту Федерації». Як завжди, прийняли за основу і доручили допрацювати, розглянути на наступному засіданні Президії та ввести в дію з 01.01.2018. Доручили Комісії з інфраструктурних проектів розробити зміни в Положення про членські внески, а віце-президенту Сичовій Н. П. провести навчальний семінар для відповідальних осіб за облік членів Федерації в територіальних осередках (до 10.08.2017).
 5. Не менш традиційне питання Президій останніх 5 років – Проект Правил. Цього разу вирішили його погодити та направили у Міністерство. Бажаючі можуть знайти ці документі на сайтах ЦМКК та ФСТУ.
 6. М.А. Дегтяр представив Технічний регламент зі спортивної дисципліни “Маршрути (Туристські спортивні походи)”, вирішили взяти його за основу та погодити з усіма видовими комісіями Федерації.
 7. Павлов А. В. представив Технічний Регламент проведення змагань з автомото туризму. Прийнято рішення взяти його за основу та ввести в дію як тимчасовий, до 30.12.2018 р. після затвердження Міністерством Правил змагань зі спортивного туризму, адаптованих до Міжнародних правил.
 8. Лук’янов В. В. доповів про Технічний Регламент змагань з вітрильного туризму. Вирішили взяти його за основу, затвердити та ввести в дію як тимчасовий, до 30.12.2018 р. після затвердження Міністерством Правил змагань зі спортивного туризму, адаптованих до Міжнародних правил.
 9. Дегтяр М. А. представив проект Методики суддівства змагань зі спортивних туристських походів (маршрути). Прийнято рішення затвердити Методику суддівства змагань зі спортивних туристських походів (маршрути) з зауваженнями та доповненнями, доручити Дегтярю М. А. забезпечити Методикою суддівства змагань зі спортивних туристських походів (маршрути) місцеві колегії суддів зі СП (МКК), розмістити Методику на сайті ФСТУ.
 10. Віце-президент Іванов В. Ю. доповів про підготовку Проекту Програми діяльності Федерації на 2018-2021р. Проект взяли до відома та вирішили направити в місцеві територіальні осередки для обговорення та надання пропозицій, а робочій групі продовжити роботу з підготовки проекту.
 11. Планувалось розглянути проект «Навчальної програми для дитячо-юнацьких спортивних шкіл та навчальних закладів спортивного профілю зі спортивного туризму». Але доповідач не прибув, тому розгляд перенесли на наступноме засідання.
 12. Президія затвердила посадові обов’язки всіх віце-президентів та прийняла зміни до Регламенту засідань Виконкому Федерації.

Сподиваємось, що найближчим часом на сайті ФСТУ в розділі Матеріали засідань Президії ФСТУ та Виконкомів ФСТУ буде оприлюднений весь Протокол (на 74 сторінках).