XXXVІ відкриті обласні змагання «Кубок Хортиці». Протокол спортивних результатів з виду «Рятувальні технічні прийоми»

Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації
Запорізька обласна федерація спортивного туризму

ПРОТОКОЛ № 1

Змагання – XXXVI відкриті обласні змагання зі спортивного туризму «Кубок Хортиці», дистанції гірські
Мiсце проведення – м. Запоріжжя, острів Хортиця
Термiни проведення – 05–08 жовтня 2017 р.
Вид програми – «Рятувальні технічні прийоми» – командні змагання на дистанції ІІІ класу, кваліфікаційний рейтинг виду програми – 206
Дати проведення – 06–07 жовтня 2017 р.

1 розряд – 114%
2 розряд – 132%
3 розряд – 170%

Зай-
няте мiсце

Прiзвище, iм’я  спортсменiв в командi

Розряд, звання

ФСТ, СКРегіонАбсолют- ний результатВiднос- ний ре- зультатВиконаний нормативПрiзвище та iнiцiали тренера
1Гажур ДенискмсСК «Інгулець»Дніпропетровська область140,4100%1Бляхович В.  Е.
Родікова Юлія1
Бойко Богдан3
Карєєв Валерій3
2Степанець Анастасія2СК МОНУ,

КЗ «Центр туризму» ЗОР

Запорізька область166,3119%2Бебешко С. Я.
Самофалов Віталій2
Атанасій Станіслав1
Зетченко Артем2
3Бабаєв Вячєслав1СК МОНУ,

КЗ Харківська ОБЛСЮТУР

Харківська область169,4121%2Цапок Р. О.
Цапок Каміла3
Касалап Денис2
Кудрявський Артем2
4Коротка Анастасія1СК МОНУ,

т/к «Глобус», КПІ

м. Київ182,6130% 2Пігарьова Ю.О.
Шпрінгер Олексій1
Новік Денис3
Лисенко Ярослав2
5Журбінська_Анастасія1СК МОНУ, «Фенікс», КЗ «Центр туризму» ЗОРЗапорізька область207,9148% 3Бебешко С.  Я.
Тунік Олександр1
Удод Михайло3
Хомич Русланкмс
6Пугач ЄвгенкмсСК МОНУДніпропетровська область — 2249,5178%Коршок Я. В.
Рудов Ярослав1
Дядюра Віолета2
Клинецький Єгор1
7Дацишина Вікторія1СК МОНУ,

СТК «Едельвейс»

Запорізька областьскорочена дистанціяХомякова О. М.
Романенко Анастасія1
Гордієнко Артем2
Данилевський Данило2
8Шевченко Маргарита1СК МОНУ ХДАФК, м. ХарківХарківська областьскорочена дистанція —Топорков О.М., Гриньова Т.І.
Риженко Дар’я2
Демченко Дмитро1
Бєлєвцов Дмитро1
9Тиндик Олеся1СК МОНУ, ТКЦ «Княжий»Львівська   областьскорочена дистанціяХархаліс О. С.
Сютик Дмитро1
Гануляк Данило2
Войтович Павло2
10Гвоздьов Гліб1СК МОНУДніпропетровська область — 3скорочена дистанціяВолкова В. Л.
Білий Данило1
Котовщиков Антон1
Гетьман Аліна3
11Буханько Артем1СК МОНУДніпропетровська область — 4скорочена дистанціяПрядко О.Г.
Ткаченко Данило1
Мамаєва Ірина3
Мамаєва Юлія3

Головний суддя Штіфман О. Г., ССНК      Головний секретар Жаков О. В. СС1К        Спортивний суддя 1 категорiï Брус М. Д.