XXXVІ відкриті обласні змагання «Кубок Хортиці». Протокол спортивних результатів з виду «Гірські перешкоди»

Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації
Запорізька обласна федерація спортивного туризму

ПРОТОКОЛ № 2

Змагання – XXXVI відкриті обласні змагання зі спортивного туризму «Кубок Хортиці», дистанції гірські
Мiсце проведення – м. Запоріжжя, острів Хортиця
Термiни проведення – 05–08 жовтня 2017 р.
Вид програми – «Гірські перешкоди» – командні змагання на дистанції ІІІ класу, кваліфікаційний рейтинг виду програми – 215
Дати проведення – 06–07 жовтня 2017 р.

1 розряд – 115%
2 розряд – 133%
3 розряд – 171%

Зай-
няте мiсце
Прiзвище, iм’я спортсменiв в командiРозряд, званняФСТ, СКРегіонАбсолют- ний результатВiднос- ний ре- зультатВиконаний норматив

Прiзвище та iнiцiали тренера

1Гажур ДенискмсСК «Інгулець»Дніпропетровська область245,0100%1Бляхович__В._Е.
Родікова Юлія1
Бойко Богдан3
Карєєв Валерій3
2Бабаєв Вячєслав1СК МОНУ,

КЗ Харківська ОБЛСЮТУР

Харківська область260,8106%1Цапок Р.  О.
Цапок Каміла3
Касалап Денис2
Кудрявський Артем2
3Шевченко Маргарита1СК МОНУ,

ХДАФК, м. Харків

Харківська область275,3112%1Топорков О.М., Гриньова Т.І.
Риженко Дар’я2
Демченко Дмитро1
Бєлєвцов Дмитро1
4Журбінська Анастасія1СК МОНУ, «Фенікс»,

КЗ «Центр туризму» ЗОР

Запорізька область298,6122% 2Бебешко С.  Я.
Хомич Русланкмс
Удод Михайло3
Карпачов Олександр1
5Степанець Анастасія2СК МОНУ,

КЗ «Центр туризму» ЗОР

Запорізька область300,8123%2Бебешко С. Я.
Самофалов Віталій2
Атанасій Станіслав1
Зетченко Артем2
6Пугач ЄвгенкмсСК МОНУДніпропетровська область — 2309,6126%2Коршок Я. В.
Рудов Ярослав1
Дядюра Віолета2
Клинецький Єгор1
7Дацишина Вікторія1СК МОНУ,

СТК «Едельвейс»

Запорізька область369,3151%3Хомякова О. М.
Коляда Катерина1
Гордієнко Артем2
Данилевський Данило2
8Тиндик Олеся1СК МОНУ,

ТКЦ «Княжий»

Львівська   область1373,0560%Хархаліс О. С.
Сютик Дмитро1
Гануляк Данило2
Любенко Богдан2
9Гвоздьов Гліб1СК МОНУДніпропетровська область — 37915,0Волкова В. Л.
Білий Данило1
Котовщиков Антон1
Гетьман Аліна3
10Коротка Анастасія1СК МОНУ,

т/к «Глобус», КПІ

м. Київспрощена дистанціяПігарьова Ю. О.
Шпрінгер Олексій1
Новік Денис3
Лисенко Ярослав2
11Буханько Артем1СК МОНУДніпропетровська область — 4спрощена дистанція —Прядко О.Г.
Ткаченко Данило1
Мамаєва Ірина3
Мамаєва Юлія3

Головний суддя Штіфман О. Г., ССНК       Головний секретар Жаков О. В. СС1К        Спортивний суддя 1 категорiï Брус М. Д.