Відкритий Кубок Харківської області зі спортивного гірського туризму. Регламент

 

   «ПОГОДЖУЮ»

Заступник начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації

_________________ С.В. Христоєв

«___» _________________ 2018 р.

 

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Голова Відокремленого підрозділу Федерації спортивного туризму України «Федерація спортивного туризму Харківської області»

_________________ О.Ю. Шостенко

«___» _________________ 2018 р.

 

 

Регламент
проведення відкритого Кубку Харківської області зі спортивного гірського туризму

1. ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ

Відкритий Кубок Харківської області зі спортивного гірського туризму проводиться з метою подальшого розвитку спортивного туризму як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури і спорту в житті людини, способу формування здорового способу життя населення.

Головні завдання змагань:

  • пропаганда і популяризація гірського туризму серед широких верств населення;
  • перевірка та підвищення рівня технічної і тактичної майстерності гірських туристів;
  • виявлення перспективного резерву для формування складу збірних команд;
  • підвищення безпеки змагань та гірських спортивних походів.

 

2. ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання проводяться 14-16 грудня 2018 року в спортивному комплексі “ХАІ”, вул.Чкалова, 17, м. Харків.

 

3. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво проведенням змагань здійснює Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації спільно з Відокремленим підрозділом Федерації спортивного туризму України «Федерація спортивного туризму Харківської області».

Безпосереднє проведення змагань покладається на Головну суддівську колегію (далі ГСК), сформовану і затверджену Відокремленим підрозділом Федерації спортивного туризму України «Федерація спортивного туризму Харківської області».

Відповідальність за дотриманням правил безпеки під час проведення змагань покладається на Головного суддю змагань відповідно до діючих Правил змагань зі спортивного туризму.

 

4. ПРОГРАМА І УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

1 день

14.12.2018

Заїзд учасників та суддів.

Підготовка дистанцій змагань.

2 день

15.12.2018

Робота мандатної комісії.

Показ дистанцій

Нарада головної суддівської колегії з представниками команд, жеребкування.

Урочисте відкриття змагань.

Здача заявок з тактики.

Змагання на дистанціях.

3 день

16.12.2018

Змагання на дистанціях.

Підведення підсумків змагань.

Нагородження переможців, урочисте закриття змагань, від’їзд учасників.

Змагання проводяться відповідно до діючих Правил.

Відповідальність за якість і безпечне використання особистого спорядження несуть самі спортсмени.

На час проведення змагань забезпечення безпеки покладається на тренерів та самих учасників. Під час змагань кожний учасник самостійно приймає необхідні засоби безпеки та несе повну відповідальність за свої дії. Невиконання вимог по забезпеченню безпеки під час змагань тягне за собою відповідальність до відсторонення від змагань та спортивної дискваліфікації.

Змагання особисті, проводяться окремо для чоловіків та жінок на дистанціях ІІІ класу: “Гірські перешкоди” та “Рятувальні технічні прийоми”.

 

5. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

До участі в змаганнях допускаються спортсмени вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, туристських клубів, колективів фізичної культури підприємств і організацій, а також команди сформовані окремими громадянами Харківської області і міст України. Кількість учасників від організації не обмежується.

До участі в змаганнях на дистанціях III класу допускаються спортсмени з 15 років (14 років за спецдопуском, виданим фізкультурно-спортивним диспансером). Вік учасника визначається за роком народження.

У змаганнях беруть участь спортсмени що спеціалізуються в гірському, пішохідному і спелеотуризмі, а також розрядники з альпінізму і скелелазіння.

Вікові категорії учасників змагань:

юнаки молодші: 11-15 років;

юнаки старші, юніори, дорослі: 16 років і старші.

Вікові групи визначаються за роком народження.

При відсутності кворуму (6 учасників) можливе об’єднання вікових груп.

 

6. ФІНАНСУВАННЯ

Витрати на проведення змагань: харчування суддів і нагородження переможців – за рахунок Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації. Інші витрати за рахунок Відокремленого підрозділу Федерації спортивного туризму України «Федерація спортивного туризму Харківської області».

Витрати пов’язані з відряджанням спортсменів і тренерів-представників (страховка спортсменів, проїзд в обох напрямах, харчування, проживання та ін.) несуть організації, що відряджають.

 

7. ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Попередні заявки подаються на електронну адресу: amg_66@mail.ru до 05.12.2018.

Іменна заявка встановленого зразка подається до мандатної комісії в день приїзду учасників. Учасники повинні мати документи, що засвідчують особу, підтверджують спортивну кваліфікацію і страховий поліс від нещасних випадків, що діє на період проведення змагань і перебування в дорозі. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.

 

8. УМОВИ ПРИЙОМУ УЧАСНИКІВ

Розміщення учасників проводиться в стаціонарних умовах. Умови проживання та харчування можна уточнити за адресою amg_66@mail.ru .

Спортсмени повинні мати усе необхідне спорядження для участі в змаганнях відповідно до Правил змагань зі спортивного туризму.

 

9. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І НАГОРОДЖЕННЯ

Місця учасників на дистанціях визначаються відповідно до п. 3.15.8.2 Правил окремо для чоловіків, жінок та різних вікових категорій.

Місце учасника у загальному заліку визначається окремо для чоловіків, жінок та різних вікових категорій за сумою місць, які він посів на двох дистанціях. При рівності суми місць пріоритет надається учаснику з кращим результатом на дистанції “Рятувальні технічні прийоми”.

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місце на окремих дистанціях та у загальному заліку нагороджуються дипломами Управління та медалями відповідних ступенів.

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 у загальному заліку нагороджуються кубками Управління.

 

10. ПІДГОТОВКА СПОРТИВНИХ СПОРУД

Підготовка спортивних споруд і контроль за їх станом під час проведення змагань здійснюється відповідно до діючих правил і наказу Мінсім’ямолодьспорту від 26 квітня 2004 року № 1274 “Про додаткові заходи щодо попередження травматизму та запобігання нещасним випадкам у спортивній діяльності” покладається на головного суддю змагань.

Додаткова інформація: 099 940 16 12 Григорович Антон Михайлович.

ЦЕЙ РЕГЛАМЕНТ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ