Відкритий Кубок Харківської області з гірського туризму. Гірські перешкоди. Протокол технічних результатів — жінки (старші)

Управління у стравах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації

ВП ФСТУ «Федерація спортивного туризму Харківської області»

ВІДКРИТИЙ КУБОК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ГІРСЬКОГО ТУРИЗМУ

Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» — особисті змагання (жінки)  на дистанції ІІІ класу

14 — 16 грудня 2018 р.                                                       м. Харків, спортивний комплекс НАУ «ХАІ»

Учасники

Команда

Час на дистанції

дотри-
мання Тн, бал

Бали за проходження дистанціїШтрафні балиПідсум-
кова сума балів
Міс-
це
гру-
па ко-
манд

Тп1ф,   хв : сек

Тф, хв:сек

заяв-
лені і прой-
дені марш-
рути (спец-
при-
йоми)

не заяв-
лені, але прой-
дені марш-
рути (спец-
при-
йоми)

заяв-
лені, але не прой-
дені марш-
рути (спец-
при-
йоми)
РазомПору-
шення техніки
фініш за особ-
ливи-
ми умо-
вами
Разом
1Остроухова ТетянаСТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

00:05:1000:29:075,7870,0012,80-5,4077,4025,00 

 

 

25,0058,1811
2Риженко Дар’яХДАФК, м. Харків00:07:0000:30:303,0049,0017,40-12,0054,4016,00 

 

 

16,0041,4021
3Родикова ЮліяДніпропетровська область (ЦТКЕУМ Інгулецького району)00:03:3700:35:00-6,0085,00-4,0081,0010,00 

36,00

 

46,0029,0032
4Шевченко МаргаритаХДАФК, м. Харків0:07:010:35:00-6,0066,00-0,6065,4025,00 

24,00

 

49,0010,4042
5Голубєва ВікторіяДМФСТ, м. Дніпро0:10:570:35:00-6,0055,00-3,4051,6020,00 

30,00

 

50,00-4,4052
6Маллаева ОленаВерхньодніпровський Палац ДЮТ00:06:1000:35:00-6,006,0047,30-19,8033,5015,00 

24,00

 

39,00-11,5062
7Маллаева ІринаВерхньодніпровський Палац ДЮТ0:08:480:35:00-6,0042,00-15,6026,4025,00 

46,00

 

71,00-50,6072
8Коваль ІринаДніпропетровська область (ЦТКЕУМ Інгулецького району)0:10:010:35:00-6,0031,00-11,0020,0035,00 

42,00

 

77,00-63,0082
9Гетьман АлінаВерхньодніпровський Палац ДЮТ0:10:490:35:00-6,0024,00-12,6011,4040,00 

66,00

 

106,00-100,6092

Головний суддя      Пуговкін А. Ю. сс2к                 Головний секретар           Мандрика Т.М., сс2к