Відкритий Кубок Харківської області з гірського туризму. Гірські перешкоди. Протокол спортивних результатів — чоловіки (старші)

Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації
ВП ФСТУ «Федерація спортивного туризму Харківської області»

ПРОТОКОЛ № 1
Змагання – Відкритий Кубок Харківської області зі спортивного гірського туризму
Мiсце проведення – м. Харків, спортивний комплекс НАУ «ХАІ»1 розряд — 120%
Термiни проведення – 14 – 16 грудня 2018 р.2 розряд — 138%
Вид програми – «Гірські перешкоди» – особисті змагання (чоловіки) на дистанції ІІІ класу ,

кваліфікаційний ранг змагань 320

3 розряд — 178%
Дата проведення – 15 – 16 грудня 2018 р.

 

Зай-
няте
мiсце
Прiзвище, iм’я та по батьковi спортсменiвРозряд,
звання
ФСТ, СКРегіонАбсолют-
ний
результат
Вiднос-
ний
ре-
зультат
Виконаний
норматив
Прiзвище та iнiцiали тренера
1Бровіков_Владислав1ХДАФК, м. ХарківХарківська область116,4100% 1Гриньова Т.І.
2Гажур ДенискмсФСТ «Україна», ЦТКЕУМ Інгулецького_районуДніпропетровська область117,1101%1Бляхович В.Е.
3Карєєв Валерій1ФСТ «Україна», ЦТКЕУМ Інгулецького районуДніпропетровська область135,5116%1Бляхович В.Е.
4Кириченко Едуард1КФКС МОНУ Клуб «Абалаковець» КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтваСумська область136,3117%1Андросова В.І.
5Грінка Артем1КФКС МОНУ Клуб «Абалаковець» КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтваСумська область142,2122%2Андросова В.І.
6Бабаєв Вячеслав1ХДАФК, м. ХарківХарківська область170,9147%3Гриньова Т.І.
7Обравіт Андрій1КФКС МОНУ Клуб «Абалаковець» КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтваСумська область189,5163% 3Андросова В.І.
8Батовський Дмитро3СК «ХАІ», м. ХарківХарківська областьнеповне виконання вимог до дистанції ІІІ кл.Григорович А.М.
9Бочаров Олександр3СК «ХАІ», м. ХарківХарківська областьспрощена дистанціяГригорович А.М.
10Вергелюк Олександр3КФКС МОНУ, ДМФСТДніпропетровська областьспрощена дистанціяПорубай С.В.
11Бєлєвцов Дмитро1ХДАФК , м. ХарківХарківська областьзнятийГриньова Т.І.
12Мальцев Дмитро2м. МелітопольЗапорізька областьзнятийМальцев Д.Б.
13Бражнік Богдан1КФКС МОНУ, Клуб «Абалаковець» КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтваСумська областьзнятийАндросова В.І.
14Неледва Станіслав3СК «ХАІ», м. ХарківХарківська областьзнятийГригорович А.М.
15Кузьменко Дмитро3СК «ХАІ», м. ХарківХарківська областьзнятийГригорович А.М.

 

Головний суддя                               Пуговкін А.Ю., спортивний суддя 2 категорії

Головний секретар                        Мандрика Т.М, спортивний суддя 2 категорії

Спортивний суддя 1 категорії _______________ Абрамов В. В.