Відкритий чемпіонат Харківської області з гірського туризму — 2019. Протокол технічних результатів з виду програми «Рятувальні технічні прийоми» (чоловіки)

Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації
ВП ФСТУ «Федерація спортивного туризму Харківської області»

 Відкритий Чемпіонат Харківської області з гірського туризму (у закритому приміщенні)

Протокол технічних результатів з виду програми «Рятувальні технічні прийоми» – особисті змагання (чоловіки)   на дистанції ІІІ класу

м. Харків, спортивний комплекс НАУ «ХАІ»                                                                     13 — 15 грудня 2019 р.

УчасникиКомандаЧас на дистанціїдотри-мання Тн, балБали за проходження дистанціїШтрафні балиПідсум-кова сума балівМіс-цегру-па ко-манд
Тп1ф,    хв:секТф, хв:секзаяв-лені і прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)не заяв-лені, але прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)заяв-лені, але не прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)РазомПору-шення технікифініш за особ-ливи-ми умо-вамиРазом
1Кремінь ВладиславЦТКЕУМ Інгулецького району м. Кривий Ріг0:04:330:23:3522,8492,0012,00104,005,005,00121,8411
2Щербина ОлексійДніпро, Дніпропетровська область0:02:570:23:4522,5092,0012,00104,006,006,00120,5021
3Бровіков ВладиславХДАФК, Харківська область0:03:460:22:3224,9492,0012,00104,0011,0011,00117,9431
4Матвєєв ВладиславСТК «Едельвейс», м.Запоріжжя0:06:050:28:4112,6492,0012,00104,005,005,00111,6441
5Січовий ОлександрЦТКЕУМ Інгулецького району м. Кривий Ріг0:05:570:35:39-1,3092,0012,00104,005,005,0097,7051
6Гордієнко АртемСТК «Едельвейс», м.Запоріжжя0:07:420:27:2815,0892,0012,00104,0030,0030,0089,0861
8Данілевський ДанилоСТК «Едельвейс», м.Запоріжжя0:08:100:36:21-2,5092,0092,003,003,0086,5081
9Бутарєв КостянтинКиївська область (МКС)0:08:050:39:06-8,2092,0012,00104,0011,0011,0084,8091
10Бражнік БогданКлуб «Абалаковець», м.Суми0:10:300:38:55-7,8492,0092,006,006,0078,16101
11Кириченко ЕдуардКлуб «Абалаковець», м.Суми0:06:320:39:55-9,8492,0092,0020,0020,0062,16111
12Ігнатенко МихайлоДніпро, Дніпропетровська область0:04:200:40:00-10,0068,00-4,8063,205,0024,0029,0024,20121
13Яланський ІгорДніпро, Дніпропетровська область0:05:270:40:00-10,0068,00-4,8063,2010,0024,0034,0019,20132
14Грінка АртемКлуб «Абалаковець», м.Суми0:10:160:40:00-10,0028,0012,00-12,8027,201,0030,0031,00-13,80143
15Луценко ВладиславНАКУ «ХАІ» ім. М. Є. Жуковського0:13:180:40:00-10,0044,00-9,6034,4010,0030,0040,00-15,60153
16Курочкін ВолодимирКлуб «Абалаковець», м.Суми0:14:070:40:00-10,0044,00-9,6034,4013,0030,0043,00-18,60163
17Пархоменко МаксимКлуб «Абалаковець», м.Суми0:15:000:19:24-8,8020,0020,005,005,006,20174
18Демченко ДмитроНАКУ «ХАІ» ім. М. Є. Жуковськогознятий
19Ярош НікітаКлуб «Абалаковець», м.Сумине стартував
20Сорока ДмитроКлуб «Абалаковець», м.Сумине стартував
21Батовський ДмитроНАКУ «ХАІ» ім. М. Є. Жуковськогоне стартував
22Кузьменко ДмитроНАКУ «ХАІ» ім. М. Є. Жуковськогоне стартував

Головний суддя      С. М. Биков                               Головний секретар     О. О. Скотаренко