Відкритий чемпіонат Харківської області з гірського туризму — 2019. Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» (чоловіки)

Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації
ВП ФСТУ «Федерація спортивного туризму Харківської області»

 Відкритий Чемпіонат Харківської області з гірського туризму (у закритому приміщенні)

 Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» – особисті змагання (чоловіки)   на дистанції ІІІ класу

м. Харків, спортивний комплекс НАКУ «ХАІ»                                                                               13 — 15 грудня 2019 р.

УчасникиКомандаЧас на дистанціїдотри-мання Тн, балБали за проходження дистанціїШтрафні балиПідсум-кова сума балівМіс-цегру-па ко-манд
Тп1ф,    хв:секТф, хв:секзаяв-лені і прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)не заяв-лені, але прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)заяв-лені, але не прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)РазомПору-шення технікифініш за особ-ливи-ми умо-вамиРазом
1Ігнатенко МихайлоДніпро, Дніпропетровська область0:04:580:21:3756,7685,0045,00130,000,000,00186,7611
2Кириченко ЕдуардКлуб «Абалаковець», м.Суми0:06:100:33:3332,9088,0047,30-1,80133,500,000,00166,4021
3Кремінь ВладиславЦТКЕУМ Інгулецького району м. Кривий Ріг0:07:050:33:3532,8487,0045,00132,0010,0010,00154,8431
4Грінка АртемКлуб «Абалаковець», м.Суми0:08:250:38:4522,5088,0045,00133,0010,0010,00145,5041
5Гордієнко АртемСТК «Едельвейс», м.Запоріжжя0:09:220:32:3734,7647,0073,50-14,00106,500,000,00141,2651
6Матвєєв ВладиславСТК «Едельвейс», м.Запоріжжя0:08:370:34:2031,3447,0073,50-14,00106,500,000,00137,8461
7Бровіков ВладиславХДАФК, Харківська область0:04:000:23:5052,3485,0085,000,000,00137,3471
8Щербина ОлексійДніпро, Дніпропетровська область0:04:170:26:2047,3485,0085,000,000,00132,3481
9Яланський ІгорДніпро, Дніпропетровська область0:11:590:46:257,1685,0085,0010,0010,0082,1691
10Батовський ДмитроНАКУ «ХАІ» ім. М. Є. Жуковського0:11:530:46:067,8087,0087,0013,0013,0081,80101
11Бутарєв КостянтинКиївська область (МКС)0:06:070:55:00-10,0058,00-8,2049,8026,0032,0058,00-18,20113
12Кузьменко ДмитроНАКУ «ХАІ» ім. М. Є. Жуковського0:12:150:18:00-12,0029,0029,000,000,0017,00124
13Данілевський ДанилоСТК «Едельвейс»,

м.Запоріжжя

0:12:400:15:43-7,727,0012,00-6,0013,000,000,005,28134
14Ліпченков АндрійНАКУ «ХАІ» ім. М. Є. Жуковського0:12:010:16:00-8,0023,0023,005,006,0011,004,00144
15Демченко ДмитроНАКУ «ХАІ» ім. М. Є. Жуковського0:12:010:19:57-15,9023,0023,0020,0020,00-12,90154
16Курочкін ВолодимирКлуб «Абалаковець»,

м.Суми

0:12:130:20:00-16,0025,0025,000,0022,0022,00-13,00164
17Пархоменко МаксимКлуб «Абалаковець»,

м.Суми

0:20:00-16,0016,0016,003,0026,0029,00-29,00174
18Січовий ОлександрЦТКЕУМ Інгулецького району м. Кривий Рігзнятий
19Ярош НікітаКлуб «Абалаковець»,

м.Суми

знятий
20Бражнік БогданКлуб «Абалаковець», м.Сумине стартував
21Сорока ДмитроКлуб «Абалаковець», м.Сумине стартував
22Луценко ВладиславНАКУ «ХАІ» ім. М. Є. Жуковськогоне стартував

Головний суддя        С. М. Биков                                        Головний секретар       О. О. Скотаренко