Відкритий чемпіонат Харківської області з гірського туризму — 2019. Протокол спортивних результатів з виду програми «Рятувальні технічні прийоми» (жінки)

Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації
ВП ФСТУ «Федерація спортивного туризму Харківської області»

ПРОТОКОЛ № 3

Змагання – Відкритий Чемпіонат Харківської  області з гірського туризму (у закритому приміщенні)1 розряд – 115 %

2 розряд – 133 %

Місце проведення – м. Харків,  скелелазний стенд «ХАІ»3 розряд – 171%
Терміни проведення – 13 — 15 грудня 2019 р.
Вид програми – «Рятувальні технічні прийоми» – особисті змагання (жінки)

на дистанції ІІІ класу,    кваліфікаційний ранг виду програми —  212

Дата проведення – 14 – 15 грудня  2019 р.

 

Зай-няте мiсцеПрiзвище, iм’я спортсменiвРозряд, званняФСТ, СКРегіонАбсолют-ний результатВiднос-ний ре-зультатВиконаний нормативПрiзвище та iнiцiали тренера
1Шевченко Маргарита1КФВС МОНУ, ХДАФКХарківська  область132,2100%1Топорков О.М.
2Риженко Дар’я1КФВС МОНУ, ХДАФКХарківська  область135,9103%1Топорков О.М.
3Дацишина Вікторія1СТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

Запорізька  область151,5115%1Хомякова О.М.
4Романенко Анастасія1СТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

Запорізька  область158,7120%2Хомякова О.М.
5Коваль Ірина2КФВС МОНУ, ЦТКЕУМ Інгулецького району

м. Кривий Ріг

Дніпропетровська область162,7123%2Бляхович В. Е.
6Чуднівець Олександра1Київська область (МКС)Київська область182,9138%3Куцаєв В.В.
7Патрікєєва Наталія2Київська область (МКС)Київська область249,5189% —Куцаєв В.В.
8Лисенко Яна3КФВС МОНУ, ЦТКЕУМ Інгулецького району

м. Кривий Ріг

Дніпропетровська область279,8212% —Бляхович В. Е.
9Маслова Марія1КФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м. СумиСумська областьне повністю пройдена дистанціяАндросова В.І.
10Акулова Ганна2КФВС МОНУ, ХДАФКХарківська  областьне повністю пройдена дистанціяТопорков О.М.
11Дядюра Єлизавета2КФВС МОНУ, Дніпро, Дніпропетровська областьДніпропетровська областьне повністю пройдена дистанціяІгнатенко В.В., Коршок Я.В.
Літвін Діана2КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська Областьне стартувала —Ліпченков А.П.

Головний суддя          Биков  С.М., сснк

Головний секретар         Скотаренко  О.О., сс2к

Спортивний суддя національної категорії            Григорович А.М.