Відкритий чемпіонат Харківської області з гірського туризму — 2019. Протокол спортивних результатів з виду програми «Рятувальні технічні прийоми» (чоловіки)

Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації
ВП ФСТУ «Федерація спортивного туризму Харківської області»

ПРОТОКОЛ № 4

Змагання – Відкритий Чемпіонат Харківської  області з гірського

туризму (у закритому приміщенні)

1 розряд – 110 %

2 розряд – 128 %

Місце проведення – м. Харків,  скелелазний стенд «ХАІ»3 розряд – 165%
Терміни проведення – 13 — 15 грудня 2019 р.
Вид програми – «Рятувальні технічні прийоми» – особисті змагання (чоловіки)

на дистанції ІІІ класу,    кваліфікаційний ранг виду програми —  148

Дата проведення – 14 – 15 грудня  2019 р.

 

Зай-няте мiсцеПрiзвище, iм’я спортсменiвРозряд, званняФСТ, СКРегіонАбсолют-ний результатВiднос-ний ре-зультатВиконаний нормативПрiзвище та iнiцiали тренера
1Кремінь Владислав1КФВС МОНУ, ЦТКЕУМ Інгулецького району

м. Кривий Ріг

Дніпропетровська область121,8100% 1Бляхович В. Е.
2Щербина Олексій2КФВС МОНУ, Дніпро, Дніпропетровська областьДніпропетровська область123,2101%1Ігнатенко В.В., Коршок Я.В.
3Бровіков Владислав1КФВС МОНУ, ХДАФКХарківська  область125,9103%1Топорков О.М.
4Матвєєв Владислав2СТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

Запорізька  область133,0109%1Хомякова О.М.
5Січовий Олександр3КФВС МОНУ, ЦТКЕУМ Інгулецького району

м. Кривий Ріг

Дніпропетровська область151,9125%2Бляхович В. Е.
6Гордієнко Артем1СТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

Запорізька  область166,6137%3Хомякова О.М.
7Ліпченков АндрійкмсКФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська область167,8138%3Ліпченков А.П.
8Данілевський Данило1СТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

Запорізька  область171,6141% 3Хомякова О.М.
9Бутарєв Костянтин1Київська область (МКС)Київська область175,1144%3Куцаєв В.В.
10Бражнік БогданкмсКФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м.СумиСумська область189,9156% 3Андросова В.І.
11Кириченко ЕдуардкмсКФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м.СумиСумська область238,8196% —Андросова В.І.
12Ігнатенко Михайло2КФВС МОНУ, Дніпро, Дніпропетровська областьДніпропетровська область613,4503% —Ігнатенко В.В., Коршок Я.В.
13Яланський Ігор2КФВС МОНУ, Дніпро, Дніпропетровська областьДніпропетровська область773,1635% —Ігнатенко В.В., Коршок Я.В.
14Грінка АртемкмсКФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м.СумиСумська областьне повністю пройдена дистанціяАндросова В.І.
15Курочкін Володимир2КФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м.СумиСумська областьне повністю пройдена дистанція —Андросова В.І.
16Луценко Владислав3КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська областьне повністю пройдена дистанція —Ліпченков А.П.
17Пархоменко Максим2КФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м.СумиСумська областьспрощена дистанціяАндросова В.І.
Демченко Дмитро1КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська областьзнятийЛіпченков А.П.
Ярош Нікіта2КФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м.СумиСумська областьне стартувавАндросова В.І.
Сорока Дмитро2КФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м.СумиСумська областьне стартувавАндросова В.І.
Батовський Дмитро1КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська областьне стартувавЛіпченков А.П.
Кузьменко Дмитро3КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська областьне стартував —Ліпченков А.П.

Головний суддя            Биков  С.М., сснк

Головний секретар                Скотаренко  О.О., сс2к

Спортивний суддя національної категорії                 Григорович А.М.