Відкритий чемпіонат Харківської області з гірського туризму — 2019. Протокол спортивних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» (жінки)

Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації
ВП ФСТУ «Федерація спортивного туризму Харківської області»

 ПРОТОКОЛ № 1

Змагання – Відкритий Чемпіонат Харківської  області з гірського

туризму (у закритому приміщенні)

1 розряд – 113 %

2 розряд – 131 %

Місце проведення – м. Харків,  скелелазний стенд «ХАІ»3 розряд – 164%
Терміни проведення – 13 — 15 грудня 2019 р.
Вид програми – «Гірські перешкоди» – особисті змагання (жінки) на дистанції ІІІ класу,

кваліфікаційний ранг виду програми —  184

Дата проведення – 14 – 15 грудня  2019 р.

 

Зай-няте мiсцеПрiзвище, iм’я спортсменiвРозряд, званняФСТ, СКРегіонАбсолют-ний результатВiднос-ний ре-зультатВиконаний нормативПрiзвище та iнiцiали тренера
1Романенко_Анастасія1СТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

Запорізька  область199,6100% 1Хомякова О.М.
2Коваль Ірина2КФВС МОНУ, ЦТКЕУМ Інгулецького району

м. Кривий Ріг

Дніпропетровська область208,9105% 1Бляхович В. Е.
3Дацишина Вікторія1СТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

Запорізька  область254,8128%2Хомякова О.М.
4Риженко Дар’я1КФВС МОНУ, ХДАФКХарківська  область270,9136%3Топорков О.М.
5Шевченко Маргарита1КФВС МОНУ, ХДАФКХарківська  область447,1224%Топорков О.М.
6Дядюра Єлизавета2КФВС МОНУ, Дніпро, Дніпропетровська областьДніпропетровська область693,0347% —Ігнатенко В.В., Коршок Я.В.
7Чуднівець Олександра1Київська область (МКС)Київська область949,7476% —Куцаєв В.В.
8Лисенко Яна3КФВС МОНУ, ЦТКЕУМ Інгулецького району

м. Кривий Ріг

Дніпропетровська областьне повністю пройдена дистанціяБляхович В. Е.
9Маслова Марія1КФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м. СумиСумська областьспрощена дистанція —Андросова В.І.
Акулова Ганна2КФВС МОНУ, ХДАФКХарківська  областьзнятаТопорков О.М.
Патрікєєва Наталія2Київська область (МКС)Київська областьзнятаКуцаєв В.В.
Літвін Діана2КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська Областьне стартувалаЛіпченков А.П.

Головний суддя               Биков  С.М., сснк

Головний секретар             Скотаренко  О.О., сс2к

Спортивний суддя національної категорії          Григорович  А.М.