Відкритий чемпіонат Харківської області з гірського туризму — 2019. Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» (жінки)

Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації
ВП ФСТУ «Федерація спортивного туризму Харківської області»

 Відкритий Чемпіонат Харківської області з гірського туризму (у закритому приміщенні)

Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» – особисті змагання (жінки)   на дистанції ІІІ класу

 м. Харків, спортивний комплекс НАКУ «ХАІ»                                                                              13 — 15 грудня 2019 р.

УчасникиКомандаЧас на дистанціїдотри-мання Тн, балБали за проходження дистанціїШтрафні балиПідсум-кова сума балівМіс-цегру-па ко-манд
Тп1ф,    хв:секТф, хв:секзаяв-лені і прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)не заяв-лені, але прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)заяв-лені, але не прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)РазомПору-шення технікифініш за особ-ливи-ми умо-вамиРазом
1Романенко АнастасіяСТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

0:02:280:17:5834,08120,0047,30-1,80165,500,000,00199,5811
2Коваль ІринаЦТКЕУМ Інгулецького району м. Кривий Ріг0:02:400:23:3722,70123,0045,00168,000,000,00190,7021
3Дацишина ВікторіяСТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

0:04:520:17:0535,84120,002,30-1,80120,500,000,00156,3431
4Риженко Дар’яХДАФК, Харківська область0:05:050:20:5928,04129,00129,0010,0010,00147,0441
5Шевченко МаргаритаХДАФК, Харківська область0:06:300:33:273,1099,0099,0013,0013,0089,1051
6Дядюра ЄлизаветаДніпро, Дніпропетровська область0:05:280:34:161,4876,0076,0020,0020,0057,4861
7Чуднівець ОлександраКиївська область (МКС)0:07:230:39:02-8,0663,0016,60-9,6070,0020,0020,0041,9471
8Лисенко ЯнаЦТКЕУМ Інгулецького району м. Кривий Ріг0:05:480:40:00-10,0098,00-3,8094,203,0026,0029,0055,2083
9Маслова МаріяКлуб «Абалаковець», м.Суми0:10:400:10:40-1,324,0014,30-7,8010,5010,0010,00-0,8294
10Патрікєєва НаталіяКиївська область (МКС)знята
11Акулова ГаннаХДАФК, Харківська областьзнята
12Літвін ДіанаНАКУ «ХАІ» ім. М. Є. Жуковськогоне стартувала

Головний суддя       С. М. Биков                 Головний секретар         О. О. Скотаренко