Відкритий чемпіонат Харківської області з гірського туризму — 2019. Протокол спортивних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» (чоловіки)

Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації
ВП ФСТУ «Федерація спортивного туризму Харківської області»

ПРОТОКОЛ № 2

Змагання – Відкритий Чемпіонат Харківської  області з гірського

туризму (у закритому приміщенні)

1 розряд – 121 %

2 розряд – 139 %

Місце проведення – м. Харків,  скелелазний стенд «ХАІ»3 розряд – 179%
Терміни проведення – 13 — 15 грудня 2019 р.
Вид програми – «Гірські перешкоди» – особисті змагання (чоловіки) на дистанції ІІІ класу,

кваліфікаційний ранг виду програми —  344

Дата проведення – 14 – 15 грудня  2019 р.

 

Зай-няте мiсцеПрiзвище, iм’я спортсменiвРозряд, званняФСТ, СКРегіонАбсолют-ний результатВiднос-ний ре-зультатВиконаний нормативПрiзвище та iнiцiали тренера
1Ігнатенко Михайло2КФВС МОНУ, Дніпро, Дніпропетровська областьДніпропетровська область186,8100%1Ігнатенко В.В., Коршок Я.В.
2Кириченко ЕдуардКМСУКФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м. СумиСумська область209,6112%1Андросова В.І.
3Кремінь Владислав1КФВС МОНУ, ЦТКЕУМ Інгулецького району

м. Кривий Ріг

Дніпропетровська область225,3121%1Бляхович В. Е.
4Грінка АртемКМСУКФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м. СумиСумська область239,7128%2Андросова В.І.
5Гордієнко Артем1СТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

Запорізька  область246,9132%2Хомякова О.М.
6Матвєєв Владислав2СТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

Запорізька  область253,0135%2Хомякова О.М.
7Бровіков Владислав1КФВС МОНУ, ХДАФКХарківська  область254,0136%2Топорков О.М.
8Щербина Олексій2КФВС МОНУ, Дніпро, Дніпропетровська областьДніпропетровська область263,6141%3Ігнатенко В.В., Коршок Я.В.
9Яланський Ігор2КФВС МОНУ, Дніпро, Дніпропетровська областьДніпропетровська область424,5227%Ігнатенко В.В., Коршок Я.В.
10Батовський Дмитро1КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська Область426,4228%Ліпченков А.П.
11Бутарєв Костянтин1Київська область (МКС)Київська областьне повністю пройдена дистанція —Куцаєв В.В.
12Данілевський Данило1СТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

Запорізька  областьспрощена дистанціяХомякова О.М.
13Пархоменко Максим2КФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м. СумиСумська областьспрощена дистанція —Андросова В.І.
14Курочкін Володимир2КФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м. СумиСумська областьспрощена дистанціяАндросова В.І.
15Ліпченков АндрійКМСУКФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ»

ім. М. Є. Жуковського

Харківська Областьспрощена дистанціяЛіпченков А.П.
16Кузьменко Дмитро3КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ»

ім. М. Є. Жуковського

Харківська Областьспрощена дистанціяЛіпченков А.П.
17Демченко Дмитро1КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ»

ім. М. Є. Жуковського

Харківська Областьспрощена дистанціяЛіпченков А.П.
Січовий Олександр3КФВС МОНУ, ЦТКЕУМ Інгулецького району

м. Кривий Ріг

Дніпропетровська областьзнятийБляхович В. Е.
Ярош Нікіта2КФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м. СумиСумська областьзнятийАндросова В.І.
Бражнік БогданКМСУКФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м. СумиСумська областьне стартувавАндросова В.І.
Сорока Дмитро2КФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м. СумиСумська областьне стартувавАндросова В.І.
Луценко Владислав3КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ»

ім. М. Є. Жуковського

Харківська Областьне стартувавЛіпченков А.П.

Головний суддя              Биков  С.М., сснк

Головний секретар            Скотаренко  О.О., сс2к

Спортивний суддя національної категорії            Григорович А. М.