Відкриті змагання Туристично-краєзнавчого центру «Княжий» зі спортивного гірського туризму на штучному рельєфі. Інформаційний лист

Туристично-краєзнавчий центр «Княжий»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

для учасників відкритих змагань Туристично-краєзнавчого центру «Княжий» зі спортивного гірського туризму на штучному рельєфі

     Мета цього листа – інформувати тренерів і представників команд, які бажають взяти участь в змаганнях, про окремі уточнення.

1. Програма змагань відповідно до Положення включає:

– особисті змагання з виду «Рятувальні технічні прийоми» на дистанціях І, ІІ та ІІІ класів.

2. Змагання проводяться на скеледромі «Бухта» за адресою: вул. Сяйво, 12 (територія колишнього Львівського керамічного заводу, дорога від прохідної заводу буде промаркована). Доїхати можна маршрутками № 11, 13, 18, 20, 23, 34, 43, 131. Схема на сайті http://bukhta.com.ua

3. Іменна заявка на участь у змаганнях:

3.1. Повинна бути встановленої форми (зразок розміщено за посиланням https://www.mountain.net.ua/content/uploads/Imenna_zajavka_Lviv_Knjazij_2019.doc ) і завірена печаткою і підписом керівника організації, яка відряджає команду.

3.2. Повинна містити медичний допуск кожного учасника, підтверджений  підписом лікаря, і бути завірена печаткою медичного закладу. Медичний допуск може бути оформлений окремою медичною довідкою.

4. Договір страхування повинен передбачати участь у спортивних змаганнях і бути дійсним на час змагань.

5. Порядок проведення змагань відповідає Положенню.

6. Стартовий внесок – в розмірі 50.00 грн. з кожного учасника, який бере участь у змаганнях.

7. Протести приймаються під заставу в розмірі стартового внеску, застава не повертається в разі відхилення протесту.

8. Для перебування в спортивному залі кожен учасник повинен мати змінне взуття.

Бажано мати з собою ліхтарик.

9. Інші  умови участі в змаганнях – згідно Положення.

10. Додаткова інформація: для учасників команд з інших міст за попередньою домовленістю 24 березня після нагородження може бути організована екскурсія по Львову.

11. Контактний телефон з проведення змагань: 093-711-72-53, 050-371-46-84 – Хархаліс Оксана Степанівна, e-mail tryte@ukr.net .

Оргкомітет