Відкриті змагання ТКЦ «Княжий» зі спортивного гірського туризму на штучному рельєфі. Протокол спортивних результатів. Дистанція ІІ класу (дорослі)

Туристично-краєзнавчий центр «Княжий»
Львівська обласна федерація спортивного туризму

ПРОТОКОЛ № 3

Змагання — Відкриті змагання Туристично-краєзнавчого центру «Княжий» зі спортивного гірського туризму на штучному рельєфі2 розряд — 115%
Мiсце проведення — м. Львів, скеледром «Бухта»3 розряд — 148%
Термiни проведення – 23 грудня 2018 р.2 юн. розряд – 00%
Вид програми — «Гірські перешкоди» — особисті змагання на дистанції ІІ класу,

кваліфікаційний рейтинг змагань – 9,3

3 юн. розряд — інші
Дата проведення – 23 грудня 2018 р.

 

Зай-
няте мiсце
Прiзвище, iм’я спортсменiвРозряд,
звання
ФСТ, СКРегіонАбсолют-
ний результат
Вiднос-
ний ре-
зультат
Виконаний нормативПрiзвище та iнiцiали тренера
1Гнідий Юрій3КФКС МОНУ,
ТКЦ «Княжий» — 3,
м. Львів
Львівська область145,9100% 2Мисишин А.Я.
2Качор МаксимКФКС МОНУ,
ТКЦ «Княжий» — 3,
м. Львів
Львівська область167,9115%3Мисишин А.Я.
3Ковалик Юрій2КФКС МОНУ,
ТКЦ «Княжий» — 3,
м. Львів
Львівська область171,0117%3Мисишин А.Я.
4Гребінець Роман3КФКС МОНУ,

м. Стрий

Львівська область176,8121%2 юн.Микитчин О.І.
5Чепкий Тарас3КФКС МОНУ,
ТКЦ «Княжий» — 3,
м. Львів
Львівська область214,2147%3 юнМисишин А.Я.
6Зигмунт Богдан2КФКС МОНУ
ДАРУ — 3,

м. Львів

Львівська область229,9158%3 юнТибінка О.С.
7Гарасимова Злата3КФКС МОНУ,
ДАРУ — 3,
м. Львів
Львівська областьспрощена дистанціяТибінка О.С.
8Велюш Роман3КФКС МОНУ Сокальська ЗШ 1-ІІІ ст. №2Львівська областьспрощена дистанціяБережний М.Г.
9Шурмяк Станіслав3КФКС МОНУ Сокальська ЗШ 1-ІІІ ст. №2Львівська областьспрощена дистанціяБережний М.Г.
10Мякуш Руслан3КФКС МОНУ,
ДАРУ — 3,
м. Львів
Львівська областьзнятийТибінка О.С.
11Маслов Тимофій3КФКС МОНУ,
ДАРУ — 3,
м. Львів
Львівська областьзнятийТибінка О.С.
12Сирота Богданб/рКФКС МОНУ,
ДАРУ — 3,
м. Львів
Львівська областьзнятийТибінка О.С.
13Бутим Соломія3КФКС МОНУ,
СЮТ_м. Дрогобич
Львівська областьзнятийРоїк Я.Д.
14Петько Вадимб/рКФКС МОНУ,
ТКЦ «Княжий» — 3,
м. Львів
Львівська областьзнятийМисишин А.Я.
15Микитчин Олексій3КФКС МОНУ,

м. Стрий

Львівська областьзнятийМикитчин О.І.
16Суслик Софія3 юн.КФКС МОНУ,

м. Стрий

Львівська областьзнятийМикитчин О.І.
17Цюк Христина3 юн.КФКС МОНУ,

м. Стрий

Львівська областьзнятийМикитчин О.І.
18Савшак Катерина3КФКС МОНУ,
СЮТ м. Дрогобич
Львівська областьзнятийРоїк Я.Д.
19Давидяк Олегб/рКФКС МОНУ, Миколаївський БДЮТЛьвівська областьзнятийДубик Т.Б.
20Гук Максимб/рКФКС МОНУ, Миколаївський БДЮТЛьвівська областьзнятийДубик Т.Б.
21Старовойт Васильб/рКФКС МОНУ, Миколаївський_БДЮТЛьвівська областьзнятийДубик Т.Б.
22Луценко Арсенб/рКФКС МОНУ, Миколаївський БДЮТЛьвівська областьзнятийДубик Т.Б.
23Олійник Юлія3КФКС МОНУ Сокальська ЗШ 1-ІІІ ст. №2Львівська областьзнятийБережний М.Г.
24Луцась ЛюбомирКФКС МОНУ Сокальська ЗШ 1-ІІІ ст. №2Львівська областьзнятийБережний М.Г.
25Салига Владислав3КФКС МОНУ Сокальська ЗШ 1-ІІІ ст. №2Львівська областьзнятийБережний М.Г.
26Олійник Ірина3КФКС МОНУ Сокальська ЗШ 1-ІІІ ст. №2Львівська областьзнятийБережний М.Г.
27Алімпієва КарінаКФКС МОНУ Сокальська ЗШ 1-ІІІ ст. №2Львівська областьзнятийБережний М.Г.
28Старовойтов Олексій3КФКС МОНУ,
Живчик, м. Львів
Львівська областьзнятийЛешківець І.Б.
29Перигуляк Альбіна3КФКС МОНУ,
Живчик, м. Львів
Львівська областьзнятийЛешківець І.Б.
30Гринько Анастасіяб/рКФКС МОНУ
Княжий-Манівці
Львівська областьзнятийМисишин А.Я.

Головний суддя     Хархаліс О.С., сс1к         Головний секретар             Дябло Т.Г., сснк

Спортивний суддя 2 категорії                     Сторчак Т.В.