Відкриті змагання ТКЦ «Княжий» з гірського туризму. Вікова категорія — 10 — 15 років. Протокол спортивних результатів

Туристсько-краєзнавчий центр «Княжий»
Львівська обласна федерація спортивного туризму

ПРОТОКОЛ № 1

Змагання — Відкриті змагання Туристсько-краєзнавчого центру «Княжий» зі спортивного туризму — гірський туризм, на штучному рельєфі
Мiсце проведення — м. Львів, скеледром «Бухта»
Термiни проведення — 23 — 24 грудня 2017 р.
Вид програми — «Гірські перешкоди» — особисті змагання (вікова категорія до 10 – 15 років) на дистанції І класу,
кваліфікаційний рейтинг змагань — 8,4
Дата проведення — 23 — 24 грудня 2017 р.

Зай-
няте місце
Прiзвище, iм’я  спортсменiвРозряд, званняФСТ, СКРегіонАбсолют- ний результатВiднос- ний ре- зультатВиконаний нормативПрiзвище та iнiцiали тренера
1Вуткевич Вікторія3КФКС МОНУ,

Сокальська ЗШ № 2

Львівська область119,8100%3Бережний М.Г.
2Бутим Соломія3КФКС МОНУ,

СЮТ м. Дрогобич

Львівська область122,1102%3Роїк Я.Д.
3Марків ХристинаКФКС МОНУ,

Сокальська ЗШ № 2

Львівська область129,2108%3Бережний М.Г.
4Маховська Надіяб/рКФКС МОНУ,

СЮТ м. Дрогобич

Львівська область139,0116%3Роїк Я.Д.
5Герасимова Златаб/рКФКС МОНУ,

ЦТК «Левандівка»,
м. Львів

Львівська область139,2116%3Тибінка О.С.
6Гнідий Юрійб/рСТК «Манівці»
м. Львів
Львівська область142,3119%3
7Чепкий Тарасб/рСТК «Манівці»
м. Львів
Львівська область143,7120%3
8Шурмяк СтаніславКФКС МОНУ,

Сокальська ЗШ № 2

Львівська область149,8125%Бережний М.Г.
9Луцась ЛюбомирКФКС МОНУ,

Сокальська ЗШ № 2

Львівська область152,2127%Бережний М.Г.
10Велюш РоманКФКС МОНУ,

Сокальська ЗШ № 2

Львівська область164,1137%Бережний М.Г.
11Качор Максимб/рСТК «Манівці»
м. Львів
Львівська область170,4142%
12Кос Владислав3КФКС МОНУ,

СЮТ м. Дрогобич

Львівська область176,1147%Роїк Я.Д.
13Гаврилів ОлегКФКС МОНУ,

ТКЦ «Княжий»,
м. Львів

Львівська область230,6193%Хархаліс О.С.
14Тимощук СтепанКФКС МОНУ,

Сокальська_ЗШ__2

Львівська область235,9197%Бережний_М.Г.
15Миронюк Миколаб/рКФКС МОНУ,

ТКЦ «Княжий»,
м. Львів

Львівська область249,8209%Хархаліс О.С.
16Маслов Тимофійб/рКФКС МОНУ,

ЦТК «Левандівка»,
м. Львів

Львівська область257,0215%Тибінка О.С.
17Поточняк Діанаб/рКФКС МОНУ,

ЦТК «Левандівка»,
м. Львів

Львівська областьне стартувалаТибінка О.С.
18Поточняк_Олександрб/рКФКС МОНУ,

ЦТК «Левандівка»,
м. Львів

Львівська областьне стартувавТибінка О.С.
19Чабан Ольгаб/рКФКС МОНУ,

Сокальська ЗШ № 2

Львівська областьне стартувалаБережний М.Г.

 

Головний суддя      Хархаліс О.С., сс1к                                   Головний секретар             Дябло Т.Г., сснк

Спортивний суддя 2 категорії                    Мартинюк П.Р.