Відкриті змагання ТКЦ «Княжий» з гірського туризму. Вікова категорія — 10-15 років. Протокол технічних результатів

Туристсько-краєзнавчий центр «Княжий»
Львівська обласна федерація спортивного туризму

Відкриті змагання Туристсько-краєзнавчого центру «Княжий» зі спортивного туризму — гірський туризм, на штучному рельєфі

Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» — особисті змагання
(вікова категорія 10 — 15 років) на дистанції І класу

23 — 24 грудня 2017 р.                                                                                           м. Львів, скеледром «Бухта»

СпортсмениКомандаЧас на дистанціїдотри-
мання Тн, бал
Бали за проходження дистанції

Штрафні бали

Підсум-
кова сума балів
Місцегру-
па
Тп1ф,
хв:сек
Тф, хв:секзаяв-
лені і прой-
дені марш-
рути
не заяв-
лені, але прой-
дені марш-
рути
заяв-
лені, але не прой-
дені марш-
рути
РазомПору-
шення техніки
фініш за особ-
ливими умовами
Разом
1Вуткевич ВікторіяСокальська_ЗШ__20:03:120:05:2049,3466,00  66,00  0,00115,3411
2Бутим СоломіяСЮТ м. Дрогобич0:02:540:06:2647,1466,00  66,00  0,00113,1421
3Марків ХристинаСокальська ЗШ_№ 20:02:510:03:3248,9458,00  58,00  0,00106,9431
4Маховська НадіяСЮТ м. Дрогобич0:02:250:04:4850,4026,0030,00-4,0052,003,00 3,0099,4041
5Герасимова ЗлатаЦТК «Левандівка»,
м. Львів
0:03:490:06:2247,2652,00  52,00  0,0099,2651
6Гнідий ЮрійСТК «Манівці»
м. Львів
0:02:430:03:2833,0664,00  64,00  0,0097,0661
7Чепкий ТарасСТК «Манівці»
м. Львів
0:03:020:03:5632,1464,00  64,00  0,0096,1471
8Шурмяк СтаніславСокальська_ЗШ № 20:02:570:04:5430,2062,00  62,00  0,0092,2081
9Луцась ЛюбомирСокальська ЗШ № 20:02:050:05:3628,8062,00  62,00  0,0090,8091
10Велюш РоманСокальська ЗШ № 20:02:540:08:5422,2062,00  62,00  0,0084,20101
11Качор МаксимСТК «Манівці»
м. Львів
0:03:170:04:2731,1024,0030,00-4,0050,00  0,0081,10111
12Кос ВладиславСЮТ м. Дрогобич0:04:210:06:4626,4626,0030,00-4,0052,00  0,0078,46121
13Гаврилів ОлегТКЦ «Княжий»,
м. Львів
0:03:490:06:2127,3024,0015,00-6,4032,60  0,0059,90131
14Тимощук СтепанСокальська ЗШ № 20:02:470:05:1329,5622,0015,00-8,0029,00  0,0058,56141
15Миронюк МиколаТКЦ «Княжий»,
м. Львів
0:04:310:08:5122,3026,0015,00-8,0033,00  0,0055,30151
16Маслов ТимофійЦТК «Левандівка»,
м. Львів
0:03:010:07:2225,2624,0011,30-6,8028,50  0,0053,76161
17Поточняк ДіанаЦТК «Левандівка»,
м. Львів
не стартувала

 

       
18Поточняк_ОлександрЦТК «Левандівка»,
м. Львів
не стартував

 

      
19Чабан ОльгаСокальська ЗШ № 2не стартувала      

Головний суддя    Хархаліс О.С., сс1к                                   Головний секретар        Дябло Т.Г. сснк