Відкриті обласні змагання з гірського туризму «Пам’яті товариша». Протокол технічних результатів з виду «Рятувальні технічні прийоми»

Управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації
ВП «Миколаївська обласна федерація спортивного туризму»
Миколаївський клуб мандрівників

XLIV відкриті обласні змагання з гірського спортивного туризму «Пам’яті товариша – 2018”

Протокол технічних результатів  з виду «Рятувальні технічні прийоми» — змагання зв’язок на дистанції ІІІ класу

20 — 23 вересня 2018 р.                                                                               м. Южноукраїнськ

 

Зв’язкаКомандаЧас на дистанції,Дотри-
мання Тн
Проходження дистанції, балівШтрафні балиПід-
сум-
кова сума балів
Міс-
це
гру-
па
Тп1ф,   хв:секТф, хв:секЗаяв-
лені марш-
рути, спе-
при-
йоми
Не-
заяв-
лені марш-
рути (спец-
при-
йоми)
Заяв-
лені, але не прой-
дені (не вико-
нані)
РазомПору-
ше-
ня тех-
ніки
Разом
1Бабаєв Вячеслав – Шевченко МаргаритаХДАФК, м. Харків0:06:59 0:13:3053,0052,00  52,001,001,00104,0011
2Риженко Дар’я – Бровіков ВладиславХДАФК, м. Харків0:08:02 0:16:3047,0051,00  51,00 0,0098,0021
3Данилевський Данило – Кириленко ЮліяСТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

0:09:45 0:20:0339,9033,0013,50 46,508,008,0078,4031
4Забаштанський_Владислав–

Пюров Антон

т/к «Романтик»–2,

м. Одеса

0:10:59 0:25:4928,3633,0013,50 46,50 0,0074,8641
5Панкратов Антон –

Петік Тая

т/к «Романтик»–2,

м. Одеса

0:11:42 0:26:2327,2433,0013,50 46,50 0,0073,7451
6Майструк Олександр – Голодягіна Аннат/к «Романтик»–1,

м. Одеса

0:11:01 0:28:4822,4033,0013,50 46,50 0,0068,9061
7Дядюра Дар’я –

Ткачева Марина

т/к «Мандри» – 1,

м._Кропивницький

0:11:46 0:25:2329,2433,00 -3,6029,405,005,0053,6471
8Нагачевський Микита – Лагута Олександрт/к «Романтик»–1,

м. Одеса

0:14:470:32:2515,1617,0026,20 43,205,005,0053,3681
9Назаренко Данило – Ніжеровський Максимт/к «Мандри» – 1,

м. Кропивницький

0:10:450:27:5624,1430,0013,50 43,5018,0018,0049,6491
10Сютик Дмитро – Підцерковний ОлегТКЦ «Княжий»,

м. Львів

0:12:040:40:44-1,4634,0023,30 57,3016,0016,0039,84101
11Степан Іван –

Степан Максим

Широківська ОТГ Снігурівського_р-нуЗнята за неявку на старт
12Марков Нікіта – Книгиницький ВалерійШироківська ЗОШ Снігурівського_р-нуЗнята за неявку на старт
13Смеркалова Тетяна – Руденко ОлександрСнігурівський р-нЗнята за неявку на старт
14Колодій Сергій – Жердієва Іринат/к «Мандри» – 2,

м. Кропивницький

Знята за неявку на старт
15Афанасьєв Артур – Чабан ЄлизаветаШироківська ОТГ Снігурівського_р-нуЗнята за неявку на старт

 

  
16Козловський Олександр – Савченко ВалеріяШироківська ЗОШ Снігурівського_р-нуЗнята за неявку на старт

 

  
17Любенко Богдан –
Любчак Наталія
ТКЦ «Княжий»,

м. Львів

Знята за неявку на старт

 

  
18Постник Роман –

Рощик Тетяна

т/к «Мандри» – 2,

м. Кропивницький

Знята за неявку на старт

 

  
19Степан Алла –

Рудюк Олег

Широківська ОТГ Снігурівського_р-нуЗнята за неявку на старт

 

  

Головний суддя Філін В.М.                                                                                                 Головний секретар Сущинська С.О.