Відкриті обласні змагання з гірського туризму «Пам’яті товариша». Протокол технічних результатів з виду «Гірські перешкоди»

Управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації
ВП «Миколаївська обласна федерація спортивного туризму»
Миколаївський клуб мандрівників

XLIV відкриті обласні змагання з гірського спортивного туризму «Пам’яті товариша – 2018”

Протокол технічних результатів  з виду «Гірські перешкоди» — змагання зв’язок на дистанції ІІІ класу

20 — 23 вересня 2018 р.                                                                               м. Южноукраїнськ

Зв’язкаКомандаЧас на дистанції,Дотри-
мання Тн
Проходження дистанції, балівШтрафні балиПід-
сум-
кова сума балів
Міс-
це
гру-
па
Тп1ф,
хв:сек
Тф, хв:секЗаяв-
лені марш-
ути, спец-
при-
йоми
Не-
заяв-
лені марш-
рути (спец-
при-
йоми)
Заяв-
лені, але не прой-
дені (не вико-
нані)
РазомПору-
шен-
ня тех-
ніки
Фініш за особ-
ливи-
ми умо-
вами
Разом
1Забаштанський_Владислав–

Пюров Антон

т/к «Романтик»–2,

м. Одеса

0:05:190:35:45-11,50238,0048,00-16,00270,001,001,00257,5011
2Назаренко Данило – Ніжеровський Максимт/к «Мандри» – 1,

м._Кропивницький

0:06:250:39:27-18,90208,0068,30276,3024,0024,00233,4021
3Бабаєв Вячеслав – Шевченко МаргаритаХДАФК, м. Харків0:04:300:22:1815,40190,00190,000,00205,4031
4Нагачевський Микита – Лагута Олександрт/к «Романтик»–1,

м. Одеса

0:05:200:38:38-17,26224,0024,00-18,80229,209,009,00202,9441
5Майструк Олександр – Голодягіна Аннат/к «Романтик»–1,

м. Одеса

0:06:570:39:19-18,64255,00-8,80246,2034,0034,00193,5651
6Сютик Дмитро – Підцерковний ОлегТКЦ «Княжий»,

м. Львів

0:05:550:40:00-20,00200,0037,50237,5024,0024,00193,5061
7Степан Іван –

Степан Максим

Широківська ОТГ Снігурівкського району0:04:300:40:00-20,00173,0085,50-27,60230,9018,0018,00192,9071
8Любенко Богдан –

Любчак Наталія

ТКЦ «Княжий»,

м. Львів

0:07:370:30:43-1,44190,00190,000,00188,5681
9Риженко Дар’я –

Бровіков Владислав

ХДАФК, м. Харків0:06:290:28:063,80160,0018,00-6,00172,000,00175,8091
10Смеркалова Тетяна – Руденко ОлександрСнігурівський район0:07:300:34:59-9,96181,002,30-1,80181,501,001,00170,54101
11Дядюра Дар’я –

Ткачева Марина

т/к «Мандри» – 1,

м. Кропивницький

0:06:300:39:06-18,20187,00187,000,00168,80111
12Марков Нікіта – Книгиницький ВалерійШироківська ЗОШ Снігурівкського району0:06:500:34:55-10,16124,0050,40-16,40158,0011,0011,00136,84121
13Панкратов Антон – Петік Таят/к «Романтик»–2,

м. Одеса

0:06:100:40:00-20,00126,0060,00-28,80157,2014,0014,00123,20131
14Афанасьєв Артур –

Чабан Єлизавета

Широківська ОТГ Снігурівкського району0:09:020:40:00-20,0072,0078,00-26,80123,2016,0022,0038,0065,20141
15Козловський Олександр– Савченко ВалеріяШироківська ЗОШ Снігурівкського району0:06:390:40;00-20,00113,00-18,6094,4012,00 44,0056,0018,40151
16Степан Алла –

Рудюк Олег

Широківська ОТГ Снігурівкського району0:08:500:33:50-7,6613,0060,00-29,0044,0018,0018,0018,34161
17Постник Роман –

Рощик Тетяна

т/к «Мандри» – 2,

м. Кропивницький

0:10:000:15:34-11,1289,003,9092,9025,0025,0056,78173
18Данилевський Данило – Кириленко ЮліяСТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

Знята за неявку на старт
19Колодій Сергій –

Жердієва Ірина

т/к «Мандри» – 2,

м. Кропивницький

Знята за неявку на старт

Головний суддя Філін В.М.                                                                               Головний секретар Сущинська С.О.