Відкриті обласні змагання з гірського туризму «Пам’яті товариша». Протокол спортивних результатів з виду «Рятувальні технічні прийоми»

Управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації
ВП «Миколаївська обласна федерація спортивного туризму»
Миколаївський клуб мандрівників

ПРОТОКОЛ № 2

Змагання – XLIV відкриті обласні змагання з гірського спортивного туризму «Пам’яті товариша – 2018»
Мiсце проведення – каньйон р. Південний Буг, м. Южноукраїнськ                                                 1 розряд – 108 %
Термiни проведення – 20 – 23 вересня 2018 р.                                                                               2 розряд – 126%
Вид програми – «Рятувальні технічні прийоми» – змагання зв’язок на дистанції IІІ класу,             3 розряд. – 162%
кваліфікаційний ранг – 122
Дата проведення – 21– 23 вересня 2017 р.

Зай-
няте
мiсце
Прiзвище, iм’я та по батьковi спортсменiв в командiРозряд,
звання
РегiонФСТ, СКАбсолют-
ний резул-
ьтат
Вiднос-
ний ре-
зультат
Вико-
наний нор-
матив
Прiзвище
та iнiцiали
тренера
1Бабаєв Вячеслав1Харківська областьХДАФК,

м. Харків

106,8100%1Топорков О.М.
Шевченко Маргарита1
2Риженко Дар’я1Харківська областьХДАФК,

м. Харків

113,4106%1Топорков О.М.
Бровіков Владислав1
3Данилевський Данило1Запорізька областьСТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

141,7133%3Хомякова_О.М.
Кириленко Юлія2
4Забаштанський_Владислав3Одеська

область

т/к «Романтик -2, м. Одеса148,4139%3Голев В.А.
Пюров Антон3
5Панкратов Антон3Одеська

область

т/к «Романтик»-2, м. Одеса150,7141%3Голев В.А.
Петік Тая2
6Майструк Олександр3Одеська

область

т/к «Романтик»-1, м. Одеса161,2151%3Голев В.А.
Голодягіна Анна3
7Дядюра Дар’якмсКіровоградська областьт/к «Мандри»-1,

м._Кропивницький

207,1194%Колотуха ОВ.
Ткачева Маринакмс
8Нагачевський Микита1Одеська

область

т/к «Романтик» — 1, м. Одеса208,2195%Голев В.А.
Лагута Олександр1
9Назаренко Данило1Кіровоградська областьт/к «Мандри»-1,

м. Кропивницький

223,8210%Колотуха ОВ.
Ніжеровський Максим1
10Сютик Дмитро1Львівська

область

ТКЦ «Княжий»,

м. Львів

278,9261%Хархаліс О.С.
Підцерковний Олег2
Степан Іван2Миколаївська областьШироківська ОТГ Снігурівського_-нузнятаГригор’єв В. Я.
Степан Максим2
Марков Нікіта2Миколаївська областьШироківська ЗОШ Снігурівського_р-нузнятаГригор’єв В. Я.
Книгиницький Валерій2
Смеркалова Тетяна3Миколаївська областьСнігурівський районзнята
Руденко Олександр3
Колодій Сергій2Кіровоградська областьт/к «Мандри»-2,

м. Кропивницький

знятаКолотуха_О.В.
Жердієва Ірина2
Афанасьєв Артур2Миколаївська областьШироківська ОТГ Снігурівського р-нузнятаГригор’єв В.Я.
Чабан Єлизавета2
Козловський Олександр1Миколаївська областьШироківська ЗОШ Снігурівського р-нузнятаГригор’єв_В.Я.
Савченко Валерія1
Любенко Богдан1Львівська

область

ТКЦ «Княжий»,

м. Львів

знятаХархаліс О.С.
Любчак Наталія2
Постник Роман2Кіровоградська областьт/к «Мандри»-2,

м. Кропивницький

знятаКолотуха ОВ.
Рощик Тетяна1
Степан Алла3Миколаївська областьШироківська ОТГ Снігурівського р-нузнятаГригор’єв В. Я.
Рудюк Олег2

Головний суддя_______________ Філін В.М., спортивний суддя 1 категорiï

Заступник головного судді ___________ Гнатовський Ю.О., спортивний суддя 1 категорiï

Заступник головного судді ___________ Козій В.Г., спортивний суддя національної категорiï