Відкриті обласні змагання з гірського туризму «Пам’яті товариша». Протокол спортивних результатів з виду «Гірські перешкоди»

Управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації
ВП «Миколаївська обласна федерація спортивного туризму»
Миколаївський клуб мандрівників

ПРОТОКОЛ № 1

Змагання – XLIV відкриті обласні змагання з гірського спортивного туризму «Пам’яті товариша – 2018»
Мiсце проведення – каньйон р. Південний Буг, м. Южноукраїнськ                                          1 розряд – 110 %
Термiни проведення – 20 – 23 вересня 2018 р.                                                                            2 розряд – 128%
Вид програми – «Гірські перешкоди» – змагання зв’язок на дистанції IІІ класу,                 3 розряд. – 165%
кваліфікаційний ранг – 154
Дата проведення – 21– 23 вересня 2017 р.      

Зай-
няте мiсце
Прiзвище, iм’я та по батьковi спортсменiв в командiРозряд,
звання
РегiонФСТ, СКАбсолют-
ний резуль-
тат
Вiднос-
ний ре-
зультат
Вико-
наний нор-
матив
Прiзвище та iнiцiали тренера
1Забаштанський_Владислав3Одеська областьт/к_«Романтик»-2, м. Одеса247,1100%1Голев В.А.
Пюров Антон3
2Назаренко Данило1Кіровоградська областьт/к «Мандри»-1,

м._Кропивницький

272,6110%1Колотуха_О.В.
Ніжеровський Максим1
3Бабаєв Вячеслав1Харківська областьХДАФК, м. Харків309,7125%2Топорков_О.М.
Шевченко Маргарита1
4Нагачевський Микита1Одеська областьт/к «Романтик» — 1, м. Одеса313,5127%2Голев В. А.
Лагута Олександр1
5Майструк Олександр3Одеська областьт/к «Романтик» — 1, м. Одеса328,7133%3Голев В. А.
Голодягіна Анна3
6Сютик Дмитро1Львівська областьТКЦ «Княжий»,

м. Львів

328,8133%3Хархаліс О. С.
Підцерковний Олег2
7Степан Іван2Миколаївська областьШироківська ОТГ Снігурівського р-ну329,8133%3Григор’єв В.Я.
Степан Максим2
8Любенко Богдан1Львівська областьТКЦ «Княжий»,

м. Львів

337,4137%3Хархаліс О. С.
Любчак Наталія2
9Риженко Дар’я1Харківська областьХДАФК,м. Харків361,9146%3Топорков О.М.
Бровіков Владислав1
10Смеркалова Тетяна3Миколаївська областьСнігурівський район373,1151%3
Руденко Олександр3
11Дядюра Дар’якмсКіровоградська областьт/к «Мандри»-1,

м. Кропивницький

376,9153%3Колотуха О.В.
Ткачева Маринакмс
12Марков Нікіта2Миколаївська областьШироківська ЗОШ Снігурівського р-ну464,9188%Григор’єв В.Я.
Книгиницький Валерій2
13Панкратов Антон3Одеська областьт/к «Романтик» — 2, м. Одеса516,4209%Голев В. А.
Петік Тая2
14Афанасьєв Артур2Миколаївська областьШироківська ОТГ Снігурівського р-ну975,8395%Григор’єв В.Я.
Чабан Єлизавета2
15Козловський Олександр1Миколаївська областьШироківська ЗОШ Снігурівського р-ну3457,71399%Григор’єв В.Я.
Савченко Валерія1
16Степан Алла3Миколаївська областьШироківська ОТГ Снігурівського_р-ну3469,01404%Григор’єв В.Я.
Рудюк Олег2
17Постник Роман2Кіровоградська областьт/к «Мандри»-2,

м. Кропивницький

Спрощена дистанціяКолотуха О.В.
Рощик Тетяна1
Данилевський Данило1Запорізька областьСТК «Едельвейс», м. ЗапоріжжязнятаХомякова_О.М.
Кириленко Юлія2
Колодій Сергій2Кіровоградська областьт/к «Мандри»-2,

м. Кропивницький

знятаКолотуха О.В.
Жердієва Ірина2

Головний суддя_______________ Філін В.М., спортивний суддя 1 категорiï

Заступник головного судді ___________ Гнатовський Ю.О., спортивний суддя 1 категорiï

Заступник головного судді ___________ Козій В.Г., спортивний суддя національної категорiï