V Съезд ФСТУ

Керівництво Федерації інформує про проведення V З’їзду ФСТУ. Постанова Президії ФСТУ від 23.01.2016 р. щодо проведення V З’їзду. З’їзд відбудеться 23 кітня 2016 р. в актовому залі Головного управління статистики м. Києва (вул. Тургенєвська, 71-75).

Реєстрація учасників засідання з 9.00 до 10.00.

Початок роботи – 10.00.

Інформаційний лист учасникам V З’їзду

Порядок денний V З’їзду

Список делегатів станом на 15.04.2016 р.

Матеріали до Порядку денного:

Сьогодні, 23 квітня 2016 року відбувся V З’їзд Федерації спортивного туризму України. В роботі З’їзду взяли участь представники 25 територіальних осередків (53 делегати). Був присутній заступник Міністра молоді та спорту Войтович Ярослав Вячеславович.

Після обрання робочих органів З’їзду з доповіддю про підсумки роботи Федерації за період з 1 березня 2013 по 23 квітня 2016 року виступив Президент Федерації Валерій Іванович Цибух. Він розповів про роботу кожної комісії і колегії федерації та дав оцінку діяльності кожної. Потім З’їзд заслухав звіти голови Ради Старійшин Вільнера В.Б. та голови ревізійної комісії Дудки А.П.

Перший віце-президент Федерації Штангей Ю.В. доповідав про зміни та доповнення до Статуту ФСТУ. Основний проблемний момент цих змін полягав в тому, що територіальні осередки, які не мали статусу юридичних осіб станом на 01.01.2013 р. повинні були стати відокремленими підрозділами центральної федерації і президенти таких осередків обиралися на місцях та затверджувалися президією центральної федерації. Після звернення президента Одеської федерації та вивчення робочою групою по підготовці нової редакції Статуту додаткових нормативних документів, прийнято рішення, що президентів територіальних осередків можна лише обирати на місцях без затвердження Президією центральної федерації.

В обговоренні доповіді президента взяли участь більше 10 делегатів: О.В. Колотуха, О.М. Скляр, В.Г. Полохін, А.В. Хлистун, В.А. Соколов, Т.П. Пахолюк, В.В. Скрипник та інші.

Після перерви делегати обирали нового президента та нові керівні органи Федерації.

Президентом Федерації спортивного туризму України обраний Лопушанський Андрій Ярославович, народний депутат України.

За поданням Президента першим віце-президентом обраний Дячук Василь Васильович, директор однієї з київських спортивних шкіл, Майстер спорту СРСР з біатлону.

За пропозицією Президента було обрано ще 4 віце-президенти, кожний з яких буде відповідати за певний напрямок роботи Федерації:

  1. Іванов Валерій Юхимович, м. Київ – організація роботи Виконкому Федерації (за дорученням Президента та в разі його відсутності може проводити засідання Виконкому), робочі контакти з Міністерством в частині забезпечення проведення змагань;
  2. Толстіхін Леонід Миколайович, м. Луцьк – співпраця з Міжнародною федерацією та національними федераціями інших країн, адаптація національних правил змагань до міжнародних, розвиток системи змагань дитячо-юнацького та студентського туризму;
  3. Пахолюк Тарас Петрович, м. Львів (спочатку був запропонований Бабенко Ю.І., але не набрав необхідну кількість голосів) – розвиток змагань з видів спортивного туризму, інфраструктурні проекти, мультітуристичний напрямок, розвиток системи туристських клубів;
  4. Сичова Н.П., м. Київ – контакти із Спортивним комітетом України, робота з підготовки та атестації кадрів, розвиток системи змагань туристських спортивних походів та змагань ветеранів.

Головою ревізійної комісії знову обрали Дудку А.П. та залишили попередній склад комісії.

Головою ради старійшин повторно обраний Вільнер В.Б. На цю посаду була запропонована ще одна кандидатура – Соколов В.А., але він сам зняв свою кандидатуру.

Прийнята постанова про проведення звітно-виборчих зборів в комісіях та колегіях ФСТУ.

За пропозицією Президента поповнена когорта почесних президентів та віце-президентів Федерації, ними стали:

Почесним Президентом: Цибух В.І.

Почесними віце-президентами: Соколов В.А. та Штангей Ю.В.

 

Фото Олександра Штіфмана, м. Запоріжжя:

{gallery width=150 height=150 crop=1}V_zjizd_FSTU/V_zjizd_FSTU_foto{/gallery}