Умови проведення 3-го Чемпіонату України серед юнаків з гірського туризму

Міністерства освіти і науки України

Умови проведення
3-го Чемпіонату України серед юнаків з гірського туризму

1.Загальні положення

3-й Чемпіонат України серед юнаків з гірського туризму (далі – Чемпіонат) проводиться відповідно до Положення про Чемпіонати України з видів спортивного туризму, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30.05.2012 р. № 642, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.06.2012 р. за № 992/21304 та Правил змагань зі спортивного туризму, затверджених 24.04.2008 р. Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту.

2. Місце та час проведення Чемпіонату

Чемпіонат проводиться з 05 до 08 жовтня 2017 р. у м. Запоріжжя на острові Хортиця.

3. Учасники Чемпіонату

До участі в Чемпіонаті допускаються туристи 2000 – 2002 років народження.

До участі в Чемпіонаті від областей України, міста Києва, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді допускається по одній команді.

За попереднім погодженням з Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді та головною суддівською колегією до змагань можуть бути допущені додаткові команди областей, міст, районів, окремих навчальних закладів.

Склад команди – 9 осіб (основний склад команди – 4 спортсмени (не менше однієї особи протилежної статі), запасні учасники – 2 спортсмени, тренер – 1, представник команди – 1, суддя від команди – 1).

Відповідальність за життя та здоров’я учасників несуть тренер і представник команди.

4. Програма Чемпіонату

Чемпіонат проводиться на дистанціях 3 класу відповідно до Правил.

До програми Чемпіонату включені змагання на дистанціях:

«Гірські перешкоди» (командні змагання);

«Рятувальні технічні прийми» (командні змагання).

5. Документація та строки її подання

Після прибуття на місце проведення Чемпіонату команди подають:

іменну заявку команди, завірену департаментом (управлінням) освіти і науки обласної, Київської міської державних адміністрацій, а також лікарсько-фізкультурним диспансером (за формою, передбаченою Правилами змагань зі спортивного туризму, додаток 8 до п.3.5.3);

документи, що посвідчують особу учасників (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України у формі картки, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ дитини; для осіб, яким на 10.07.2017 року не виповнилося 16 років, може бути подано свідоцтво про народження;

для учасників, яким на 10.07.2017 року не виповнилося 16 років, особу яких посвідчує свідоцтво про народження, – завірені учнівські квитки або довідки загальноосвітніх навчальних закладів за 2017/2018 навчальний рік з фотографією або студентські квитки;

кваліфікаційні залікові книжки спортсменів або посвідчення про присвоєння спортивного розряду (звання);

страхові поліси від нещасних випадків на учасників та суддів від команди, дійсні на час проведення Чемпіонату. Умови страхування повинні передбачати страхові виплати в разі настання нещасних випадків під час занять спортом, участі в змаганнях;

санітарні книжки представника команди, тренера та судді;

медичні довідки про стан санітарно-епідеміологічного оточення на кожного учасника.

6. Умови прийому та розміщення команд

Розміщення учасників проводиться в польових умовах в м. Запоріжжя на території острова Хортиця в районі санаторія-профілакторія ПАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» (69017, м. Запоріжжя, острів Хортиця).

Детальні умови проїзду до місця змагань та організації харчування будуть повідомлено додатково.

7. Підведення підсумків та нагородження переможців

Результат у загальнокомандному заліку визначається за сумою місць, що посіла команда у двох видах програми. У разі, якщо дві або більше команд наберуть однакову суму місць, перевагу має команда, яка посіла краще місце у виді «Рятувальні технічні прийоми».

Інформація про підведення підсумків в окремих видах програми буде викладена в умовах проходження дистанцій.

8. Нагородження

Команди, що посіли I – III місця в загальнокомандному заліку та в окремих видах програми чемпіонату, нагороджуються кубками та дипломами Міністерства освіти і науки України.

Учасники команд, що посіли I – III місця на окремих дистанціях нагороджуються медалями та дипломами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Тренери команд, що посіли I – III місця у загальнокомандному заліку та в окремих видах програми чемпіонату, нагороджуються медалями та дипломами Міністерства освіти і науки України.