Технические результаты соревнований связок по виду «Горные препятствия» (смешанные связки)

 

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації
Дніпропетровська обласна федерація спортивного туризму

 

Чемпіонат області зі спортивного гірського туризму в закритих приміщеннях на дистанціях з штучним гірським рельєфом, приурочений до дня народження В. Абалакова

 

Протокол результатів з виду програми «Гірські перешкоди» — змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанції IV класу

 

05 — 08 лютого 2009 р.

м. Вільногірск,
Дніпропетровська обл.

 

 

Команда

Зв’язка

Час на дистанції

Дот-
ри-
ман-
ня
Тн, бал

Проходження

дистанції, балів

Штрафні бали

Підсум-
кова сума балів

Міс-
це

При-
мітки

Тф,
хв : сек

Тпф1,
хв : сек

Заяв-
лені марш-
рути, спец-
при-
йоми

Неза-
явлені марш-
рути, спец-
при-
йоми

Заяв-
лені, але не прой-
дені (не вико-
нані)

Ра-
зом

По-
ру-
шен-
ня тех-
ні-
ки

Фініш за особ-
ли-
вими Умо-
вами

Ра-
зом

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

1

МКС-3XL,

Київська область

Андрущенко Микола Сергійович — Скуловатова Олена Вікторівна

53:14

17:50

1,767

733,0

195,0

928,0

11,0

11,0

918,767

1

2

ЕТК

Орлан-1,

м. Дніпро-дзержинск

Скороходов Євген Віталійович — Кичата Юлія Євгенівна

51:10

18:00

3,833

682,0

682,0

80,0

80,0

605,833

2

3

т/к Олімп,

ЗНУ,

м. Запо-

ріжжя

Кашарайло Сергій Леонідович — Лазорчик Аліна Володимирівна

54:22

24:20

0,633

629,0

50,0

-13,0

666,0

67,0

 

67,0

599,633

3

4

ХАІ-2,

м. Харків

Ропін сергій Олександрович — Никоноренко Руслана Ігорівна

:60:00

24:00

-50,00

560,0

-2,0

558,0

45,0

90,0

135,0

373,000

4

5

Веселі

гноми,

м. Дніпро-дзержинськ

Куц Ганна Василівна -Кривуля Олександр Володимирович

60:00

24:20

458,0

-51,0

407,0

70,0

190,0

260,0

147,000

5

6

МКС,

Київська

область

Шаповал Андрій Вікторович -Тарасова Катерина Валеріївна

25:00

00:00

448,0

-8,0

440,0

23,0

110,0

133,0

307,000

6

скороч

7

Центр

туризму,

м. Кривий

Ріг

Головач Катерина Ігорівна -Сябрюк Сергій Олександрович

25:00

385,0

40,0

-13,0

412,0

61,0

100,0

161,0

251,000

7

скороч

8

СЮТур-2,

м. Дніпро-дзержинск

Горбонос Олена Русланівна — Семянків Станіслав Олександрович

25:00

297,0

-33,0

264,0

13,0

140,0

153,0

111,000

8

скороч

9

т/к Меридіан,

м. Хмельни-

цький

Гриндій Олег Васильович-Вознюк Тетяна Юріївна

25:00

274,0

-47,0

227,0

11,0

190,0

201,0

26,000

9

скороч

10

ЕТК

Орлан-2,

м. Дніпро-дзержинск

Сай Роман Олександрович -Дементьєва Марія Олегівна

25:00

286,0

-50,0

236,0

8,0

240,0

248,0

-12,000

10

скороч

11

ДНДЗ-1,

м. Дніпро-дзержинськ

Веселова Ганна Анатоліївна -Мєрний Сергій Геннадійович

30:00

261,0

-43,0

218,0

10,0

250,0

260,0

-42,000

11

скороч

12

м. Вільно-

гірск

Кочуєнко Валерія Олександрівна — Брюхов Максим Максимовичч

25:00

261,0

-43,0

218,0

35,0

250,0

285,0

-67,000

12

скороч

13

т/к Мери-

діан,

м. Дніпро-петровськ

Семічаєвський Максим Володимирович -Проценко Дар’я Андріївна

25:00

101,0

-83,0

18,0

10,0

220,0

230,0

-212,00

13

скороч

14

ХАІ-1,

м. Харків

Радомський Олександр Миколайович — Олексюк Марія Іванівна

25:00

106,0

-83,0

23,0

60,0

310,0

370,0

-347,00

14

скороч

15

МКС-3XL,

Київська область

Андрущенко Микола Сергійович — Харченко Наталія Володимирівна

25:00

283,0

-40,0

243,0

40,0

140,0

180,0

63,000

поза заліком

16

NEXT,

м. Кірово-

град

Колот Ганна Сергіївна -Філіп’єв Євгеній Олександрович

25:00

101,0

-83,0

18,0

30,0

310,0

340,0

-322,00

поза заліком

17

«Юніт», м. Запо-ріжжя

Луценко Сергій Костянтинович — Шандрук Анастасія Олександрівна

— 

— 

— 

— 

— 

— 

— 

— 

— 

— 

— 

— 

знята

18

СЮТур-1,

м. Дніпро-дзержинск

Шмакова Юлія Олександрівна — Компанієць Олександр Ігорович

— 

— 

— 

— 

— 

— 

— 

— 

— 

— 

— 

— 

знята

 

 

 

Головний суддя

 

В.Г. Коган, СНК

 

 

 

 

 

 

 

Головний секретар

 

Т.Г. Дябло