Технические результаты соревнований связок по виду «Горные препятствия» (мужские связки)

 

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації
Дніпропетровська обласна федерація спортивного туризму

 

Чемпіонат області зі спортивного гірського туризму в закритих приміщеннях на дистанціях з штучним гірським рельєфом, приурочений до дня народження В. Абалакова

 

Протокол результатів з виду програми «Гірські перешкоди» — змагання зв’язок (чоловічі зв’язки) на дистанції IV класу
05 — 08 лютого 2009 р.

 

м. Вільногірск,
Дніпропетровська обл.

 

Команда

Зв’язка

Час на дистанції

Дотри-
мання Тн, бал

Проходження дистанції, балів

Штрафні бали

Підсум-
кова сума балів

Міс-
це

Приміт-

ки

Тф, хв : сек

Тпф1, хв:сек

Заяв-
лені мар-
шру-
ти, спец-
при-
йоми

Неза-
явлені марш-
рути, спец-
при-
йоми

Заяв-
лені, але не прой-
дені (не вико-
нані)

Ра-
зом

Пору-
шення тех-
ніки

Фініш за особ-
ливи-
ми Умова-
ми

Ра-
зом

1

т/к Олімп, ЗНУ

м. Запоріжжя

Биковський Іван -Герасін Віталій

46:28

19:50

3,533

739,0

739,0

15,0

15,0

727,533

1

2

Веселі гноми,

м. Дніпро-дзержинськ

Іваник Сергій -Малюк Дмитро

45:00

18:00

5,000

678,0

678,0

23,0

23,0

660,000

2

3

«Юніт»,

м. Запоріжжя

Скрипченко Костянтин — Марченко Віталій

52:59

19:55

-29,830

664,0

50

-17,0

697,0

96,0

96,0

571,170

3

4

ДНДЗ-1,

м. Дніпро-дзержинськ

Тараба Дмитро — Малий Олександр

25:00

455,0

-8,0

447,0

20,0

90,0

110,0

337,000

4

скороч

5

ЕТК Орлан-1,

м. Дніпро-дзержинськ

Кіпель Андрій -Скороходов Валерій

25:00

422,0

-8,0

414,0

27,0

60,0

87,0

327,000

5

скороч

6

МКС-3XL,

Київська область

Бузульов Євгеній — Андрущенко Сергій

25:00

448,0

-8,0

440,0

93,0

110,0

203,0

237,000

6

скороч

7

м. Вільногірск

Крот Сергій — Боженко Антон

25:00

272,0

-8,0

264,0

10,0

80,0

90,0

174,000

7

скороч

8

МКС,

Київська область

Медик Святослав —

Сімак Сергій

25:00

322,0

-40,0

282,0

20,0

180,0

200,0

82,000

8

скороч

9

ЕТК Орлан-2,

м. Дніпро-дзержинськ

Цуприк Ігор — Андронов Віталій

25:00

274,0

-50,0

224,0

11,0

180,0

191,0

33,000

9

скороч

10

Центр туризму,

м. Кривий Ріг

Педич Максим — Бляхович Володимир

25:00

273,0

-46,0

227,0

20,0

190,0

210,0

17,000

10

скороч

11

СЮТур-1,

м. Дніпро-дзержинськ

Єфіменко Станіслав — Палій Олександр

25:00

101,0

-83,0

18,0

230,0

230,0

-212,00

11

скороч

12

т/к Меридіан,

м. Дніпро-петровськ

Дармодехін Сергій — Ползіков Руслан

25:00

101,0

-83,0

18,0

38,0

240,0

278,0

-260,00

12

скороч

13

т/к Меридіан,

м. Хмельницький

Святий Віталій — Єленок Сергій

25:00

133,0

-90,0

43,0

25,0

310,0

335,0

-292,00

13

скороч

14

ХАІ-1, м. Харків

Гой Роман — Загоруйко Дмитро

25:00

101,0

-83,0

18,0

48,0

320,0

368,0

-350,00

14

скороч

15

МКС, Київська область

Легута Роман — Харченко Андрій

25:00

286,0

-50,0

236,0

11,0

250,0

261,0

-25,000

 

поза

заліком

16

NEXT, м. Кіровоград

Міхалків Дмитро — Дегтяр Юрій

25:00

101,0

-83,0

18,0

10,0

310,0

320,0

-302,00

 

поза

заліком

17

СЮТур-2,

м. Дніпро-дзержинськ

Левченко Данило — Паламарчук Віктор

 

знята

18

ХАІ-2, м. Харків

Русович Сергій — Горкулич Роман

 

знята

 

 

Головний суддя

 

В.Г. Коган, СНК

 

 

 

 

 

 

 

Головний секретар

 

Т.Г. Дябло