Технические результаты личных соревнований по виду «Горные препятствия» (женщины) — квалификация

 

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації
Дніпропетровська обласна федерація спортивного туризму

 

 Чемпіонат області зі спортивного гірського туризму в закритих приміщеннях на дистанціях з штучним гірським рельєфом, приурочений до дня народження В. Абалакова

 

Протокол результатів з виду програми «Гірські перешкоди» –
особисті змагання (жінки)
КВАЛІФІКАЦІЯ

 

Команди

Учасники

Час на дистанції Тф

хв:сек

Бали за час на дистанції

Штрафні бали за порушення техніки

Підсумкова сума балів

Місце

Примітки

1

МКС-3XL,

Київська область

Скуловатова Олена Вікторівна

4:43

121,690

121,690

1

 

2

ДНДЗ,

м. Дніпродзержинск

Веселова Ганна Анатоліївна

6:21

163,830

163,830

2

 

3

СЮТур-2,

м. Дніпродзержинск

Горбонос Олена Русланівна

6:23

164,690

164,690

3

 

4

ЕТК Орлан-1,

м. Дніпродзержинск

Кичата Юлія Євгенівна

6:28

166,840

166,840

4

 

5

т/к Олімп, ЗНУ,

м. Запоріжя

Лазорчик Аліна Володимирівна

6:49

175,870

175,870

5

 

6

«Юніт», м. Запоріжжя

Шандрук Анастасія Олександрівна

6:51

176,730

176,730

6

 

7

МКС-3XL,

Київська область

Харченко Наталія Володимирівна

Перевищення контрольного часу Тз

знята

8

ХАІ-2, м. Харків

Никоноренко Руслана Ігорівна

Перевищення контрольного часу Тз

знята

9

ЕТК Орлан-2,

м. Дніпродзержинск

Дементьєва Марія Олегівна

Перевищення контрольного часу Тз

знята

10

Веселі гноми,

м. Дніпродзержинськ

Куц Ганна Василівна

Перевищення контрольного часу Тз

знята

11

ХАІ-1, м. Харків

Олексюк Марія Івнівна

Перевищення контрольного часу Тз

знята

12

т/к Меридіан,

м. Хмельницький

Вознюк Тетяна Юріївна

Перевищення контрольного часу Тз

знята

13

МКС, Київська область

Тарасова Катерина Валеріївна

Перевищення контрольного часу Тз

знята

14

м. Вільногірск

Кочуєнко Валерія Олександрівна

Не стартувала

знята

15

NEXT, м. Кіровоград

Колот Ганна Сергіївна

Не стартувала

знята

16

Центр туризму,

м. Кривий Ріг

Головач Катерина Ігорівна

Не стартувала

знята

17

т/к Меридіан,

м. Дніпропетровськ

Проценко Дар’я Андріївна

Не стартувала

знята

18

СЮТур-1,

м. Дніпродзержинск

Шмакова Юлія Олександрівна

Не стартувала

знята

 

 

Головний суддя

 

В.Г. Коган, СНК

 

 

 

 

 

 

 

Головний секретар

 

Т.Г. Дябло