Технические результаты личных соревнований по виду «Горные препятствия» (мужчины) — квалификация

 

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації
Дніпропетровська обласна федерація спортивного туризму

 

 Чемпіонат області зі спортивного гірського туризму в закритих приміщеннях на дистанціях з штучним гірським рельєфом, приурочений до дня народження В. Абалакова

 

Протокол результатів з виду програми «Гірські перешкоди» –
особисті змагання (чоловіки)
КВАЛІФІКАЦІЯ

  

Команди

Учасники

Час на дистанції (Тф),

хв : сек

.

 

Бали за час на дистанції

Штрафні бали за порушення техніки

Підсумкова сума балів

Місце

Примітки

1

т/к Олімп, ЗНУ,

м. Запоріжжя

Герасін Віталій Олександрович

3 : 17

84,710

 —

84,710

1

 

2

МКС-3XL,

Київська область

Андрущенко Микола Сергійович

3 : 06

79,980

5

84,980

2

 

3

Веселі гноми,

м. Дніпродзержинськ

Малюк Дмитро Олександрович

3 : 43

95,890

95,890

3

 

4

ЕТК Орлан-1,

м. Дніпродзержинськ

Скороходов Валерій Віталійович

4 : 03

104,490

104,490

4

 

5

т/к Меридіан, м. Хмельницький

Єленок Сергій

Павлович

4 : 03

104,490

104,490

5

 

6

ЕТК Орлан-1,

м. Дніпродзержинськ

Скороходов Євген Віталійович

4 : 04

104,920

104,920

6

 

7

МКС,

Київська область

Медик Святослав

Іванович

4 : 12

108,360

108,360

7

 

8

МКС-3XL,

Київська область

Андрущенко Сергій Сергійович

4 : 12

108,360

108,360

8

 

9

т/к Олімп, ЗНУ,

м. Запоріжжя

Кашарайло Сергій Леонідович

4 : 15

109,650

109,650

9

 

10

«Юніт», м. Запоріжжя

Марченко Віталій Романович

4 : 16

110,080

110,080

10

 

11

т/к Олімп, ЗНУ,

м. Запоріжжя

Биковський Іван

Іванович

4 : 33

117,390

117,390

11

 

12

Веселі гноми,

м. Дніпродзержинськ

Іваник Сергій Володимирович

4 : 40

120,400

120,400

12

 

13

МКС, Київська область

Шаповал Андрій

Вікторович

4 : 37

119,110

2

121,110

13

 

14

ЕТК Орлан-1,

м. Дніпродзержинськ

Кіпель Андрій

Анатолійович

4:44

122,120

122,120

14

 

15

ХАІ-2, м. Харків

Русович Сергій

Іванович

4 : 46

122,980

5

127,980

15

 

16

м. Вільногірск

Брюхов Максим Максимовичч

4 : 59

128,570

128,570

16

 

17

ЕТК Орлан-2,

м. Дніпродзержинськ

Цуприк Ігор

Вікторович

5 : 00

129,000

129,000

17

 

18

ДНДЗ-1, м. Дніпродзержинськ

Малий Олександр Сергійович

4 : 49

124,270

5

129,270

18

 

19

«Юніт», м. Запоріжжя

Скрипченко Костянтин Миколайович

4 : 59

128,570

1

129,570

19

 

20

м. Вільногірск

Крот Сергій

Валентинович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

21

МКС, Київська область

Легута Роман Владиславович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

22

«Юніт», м. Запоріжжя

Луценко Сергій Костянтинович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

23

ЕТК Орлан-2,

м. Дніпродзержинськ

Сай Роман

Олександрович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

24

Центр туризму,

м. Кривий Ріг

Сябрюк Сергій Олександрович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

25

ХАІ-1, м. Харків

Загоруйко Дмитро Євгенович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

26

м. Вільногірск

Боженко Антон

Валерійович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

27

МКС, Київська область

Сімак Сергій

Петрович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

28

ХАІ-2, м. Харків

Ропін Сергій Олександрович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

29

т/к Меридіан,

м. Хмельницький

Святий Віталій

Васильович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

30

МКС-3XL,

Київська область

Бузульов Євгеній Сергійович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

31

ДНДЗ-1,

м. Дніпродзержинськ

Тараба Дмитро

Юрійович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

32

Центр туризму,

м. Кривий Ріг

Педич Максим

Михайлович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

33

ХАІ-2, м. Харків

Горкулич Роман

Сергійович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

34

ЕТК Орлан-2,

м. Дніпродзержинськ

Андронов Віталій Валерійович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

35

Центр туризму,

м. Кривий Ріг

Бляхович Володимир Едуардович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

36

ХАІ-1, м. Харків

Гой Роман

Валерійович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

37

ДНДЗ-1,

м. Дніпродзержинськ

Мєрний Сергій Геннадійович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

38

МКС, Київська область

Харченко Андрій Володимирович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

39

ЕТК Орлан-1,

м. Дніпродзержинськ

Нікітенков Сергій Сергійович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

40

т/к Меридіан,

м. Хмельницький

Гриндій Олег

 Васильович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

41

т/к Меридіан, м. Дніпропетровськ

Семічаєвський Максим Володимирович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

42

ХАІ-1, м. Харків

Радомський Олександр Миколайович

Перевищення контрольного часу Тз

знятий

43

т/к Меридіан,

м. Дніпропетровськ

Ползіков Руслан Миколайович

Не стартував

знятий

44

NEXT, м. Кіровоград

Міхалків Дмитро Миколайович

Не стартував

знятий

45

NEXT, м. Кіровоград

Філіп’єв Євгеній Олександрович

Не стартував

знятий

46

Веселі гноми,

м. Дніпродзержинськ

Кривуля Олександр Володимирович

Не стартував

знятий

47

т/к Меридіан,

м. Дніпропетровськ

Дармодехін Сергій Олександрович

Не стартував

знятий

48

NEXT, м. Кіровоград

Дегтяр Юрій

Сергійович

Не стартував

знятий

49

СЮТур-1,

м. Дніпродзержинськ

Єфіменко Станіслав Миколайович

Не стартував

знятий

50

СЮТур-2,

м. Дніпродзержинськ

Семянків Станіслав Олександрович

Не стартував

знятий

51

СЮТур-1,

м. Дніпродзержинськ

Компанієць Олександр Ігорович

Не стартував

знятий

52

СЮТур-2, м. Дніпродзержинськ

Левченко Данило Олександрович

Не стартував

знятий

53

СЮТур-1,

м. Дніпродзержинськ

Палій Олександр Дмитрович

Не стартував

знятий

54

СЮТур-2,

м. Дніпродзержинск

Паламарчук Віктор Юрійович

Не стартував

знятий

55

СЮТур-1,

м. Дніпродзержинськ

Ратієв Дмитро

Іванович

Не стартував

знятий

 

 

Головний суддя

 

В.Г. Коган, СНК

 

 

 

 

 

 

 

Головний секретар

 

Т.Г. Дябло