Семінар суддів змагань з гірського туризму у Львові, 20-22 березня 2015 р.

20-22 березня комісія з гірського туризму Львівської обласної федерації спортивного туризму провела відкритий семінар по підготовці суддів змагань та тренерів команд, які спеціалізуються в гірському туризмі. Семінар проходив відповідно до плану заходів на 2015 рік. Основною метою семінару було забезпечити успішне проведення цього року Чемпіонату Львівської області зі спортивного гірського туризму. Також були запрошені на семінар представники гірського туризму з інших областей Західного регіону. Аналогічний семінар в середині лютого був проведений в м. Запоріжжя, але для представників нашого регіону їхати майже через всю Україну не зовсім зручно, оскільки потребує і значних коштів, і досить багато часу. На жаль ніхто з інших областей не скористався нашою пропозицією і на семінарі були присутні лише представники Львова та Львівської області (міст Дрогобич та Червоноград).

Лекції та практичні заняття проводили судді національної категорії Бережний М.Г. та Дябло Т.Г.

Чемпіон України зі спортивного гірського туризму 2014 року, багаторічний тренер і капітан відомої львівської команди «Фантом» Максим Винокур на основі чималого особистого досвіду провів дуже цікаві і корисні практичні заняття.

Кожен слухач  до початку семінару підготував реферат на одну із тем, запропонованих керівником. Заключна частина третього робочого дня була побудована по принципу «питання-відповідь».

Потім був екзамен, який всі успішно склали.

Керівник семінару  М.Г. Бережний,

суддя національної категорії.

голова комісії з гірського туризму Львівської ОФСТ