Номинация «Лучшие спортсменки»

 

Прізвище, iм’я спортсменки

Терито-
ріальний
осередок

Бали за результати участі в змаганнях

Значен-
ня рей-
тингу

Місце

Кубок
Дніп-
ра

Кубок пам’яти Львів

Кубок
Хор-
тиці

Скелі біля моря

Чемпі-
онат
Запо-
різької
області

Чемпі-
онат
Дніпро-
петровсь-
кої
області

Чемпі-
онат
міста
Львова

Чемпі-
онат
міста
Черні-
гова

1

Скуловатова Олена

Київська ОФСТ

 

 

44,4

 

81,5

27,9

 

70,0

223,8

І

2

Кичата Юлія

Дніпропет-
ровська ОФСТ

36,0

 

 

 

27,2

61,8

 

 

125,0

ІІ

3

Даниленко Катерина

Київська ОФСТ

 

 

44,4

 

42,8

14,4

 

20,0

121,6

ІІІ

4

Шандрук Анастасія

Запорізька ОФСТ

12,0

 

26,6

 

40,8

6,2

 

 

85,6

4

5

Лазорчик Алина

Запорізька ОФСТ

18,0

 

 

 

 

62,4

 

 

80,4

5

6

Трегубова Олена

Київська МФСТ

 

 

71,1

 

 

 

 

 

71,1

6

7

Півень Руслана

Чернігівська ОФСТ

 

 

47,0

 

 

 

 

20,8

67,9

7

8

Ємельянова Наталія

Запорізька ОФСТ

 

 

53,3

 

 

 

 

 

53,3

8

9

Кіро Ксенія

Київська МФСТ

 

 

13,3

 

 

 

 

35,0

48,3

9

10

Веселова Ганна

Дніпропет-
ровська ОФСТ

6,0

 

41,8

 

 

 

 

 

47,8

10

11

Тугалукова Марія

Запорізька ОФСТ

 

 

 

 

 

38,4

 

 

38,4

11

12

Плечій Галина

Львівська ОФСТ

 

15,4

17,8

 

 

 

 

 

33,2

12

13

Никоноренко Руслана

Харківська ОФСТ

 

 

15,7

 

16,3

 

 

 

32,0

13

14

Зубарєва Улляна

Донецька ОФСТ

 

 

8,4

 

21,4

 

 

 

29,7

14

15

Комішна Катерина

Дніпропет-
ровська ОФСТ

 

 

 

 

27,2

 

 

 

27,2

15

16

Куц Анна

Дніпропет-
ровська ОФСТ

 

 

10,5

 

 

15,1

 

 

25,6

16

17

Колесник Ірина

Донецька ОФСТ

 

 

24,0

 

 

 

 

 

24,0

17-18

18

Польща Дарина

Донецька ОФСТ

 

 

24,0

 

 

 

 

 

24,0

17-18

19

Чеверда Ольга

Київська МФСТ

 

 

21,9

 

 

 

 

 

21,9

19

20

Сафтюк Ганна

Одеська ОФСТ

 

 

18,3

 

 

 

 

 

18,3

20

21

Тичківська Христина

Львівська ОФСТ

 

 

 

 

 

 

17,8

 

17,8

21

22

Сторожко Олександра

Дніпропет-
ровська ОФСТ

7,2

 

 

 

 

10,0

 

 

17,2

22

23

Смірнова Галина

Запорізька ОФСТ

 

 

 

 

17,0

 

 

 

17,0

23-24

24

Телевна Олександра

Запорізька ОФСТ

 

 

 

 

17,0

 

 

 

17,0

23-24

25

Головач Катерина

Дніпропет-
ровська ОФСТ

 

 

 

 

 

16,9

 

 

16,9

25

26

Антонюк Олена

Дніпропет-
ровська ОФСТ

 

 

 

 

 

16,6

 

 

16,6

26

27

Ілларіонова Юлія

Запорізька ОФСТ

 

 

15,7

 

 

 

 

 

15,7

27

28

Войтенко Ольга

Харківська ОФСТ

 

 

 

 

15,3

 

 

 

15,3

28

29

Жога Оксана

Запорізька ОФСТ

 

 

7,8

 

7,1

 

 

 

15,0

29

30

Папцова Олександра

ФСТ АР Крим

 

 

 

 

 

14,6

 

 

14,6

30

31

Чернишева Ольга

Донецька ОФСТ

 

 

 

 

14,3

 

 

 

14,3

31

32

Горбонос Олена

Дніпропет-
ровська ОФСТ

5,1

 

 

 

 

8,6

 

 

13,7

32

33

Бережна Марина

Запорізька ОФСТ

 

 

 

 

11,9

 

 

 

11,9

33-34

34

Войтко Юлія

Запорізька ОФСТ

 

 

 

 

11,9

 

 

 

11,9

33-34

35

Гавриленко Марина

Київська МФСТ

 

 

 

 

 

 

 

11,7

11,7

35

36

Ніколаєнко Ольга

Донецька ОФСТ

 

 

 

 

11,6

 

 

 

11,6

36-37

37

Тютюннік Дар’я

Донецька ОФСТ

 

 

 

 

11,6

 

 

 

11,6

36-37

38

Коршок Світлана

Харківська ОФСТ

 

 

 

 

 

11,3

 

 

11,3

38

39

Дерика Євгенія

Полтавська ОФСТ

 

 

10,7

 

 

 

 

 

10,7

39-42

40

Макаренко Ліна

Полтавська ОФСТ

 

 

10,7

 

 

 

 

 

10,7

39-42

41

Пуха Анна

Полтавська ОФСТ

 

 

10,7

 

 

 

 

 

10,7

39-42

42

Тарасова Катерина

Київська ОФСТ

 

 

 

 

10,7

 

 

 

10,7

39-42

43

Безбородова Людмила

Харківська ОФСТ

 

 

 

 

10,2

 

 

 

10,2

43

44

Каленюк Наталія

Дніпропет-
ровська ОФСТ

9,0

 

 

 

 

 

 

 

9,0

44

45

Максимець Наталія

Донецька ОФСТ

 

 

 

 

8,6

 

 

 

8,6

45

46

Садовнича Ольга

Чернігівська ОФСТ

 

 

 

 

 

 

 

8,0

8,0

46-47

47

Лісовіна Альона

Запорізька ОФСТ

4,5

 

3,5

 

 

 

 

 

8,0

46-47

48

Миц Ярина

Львівська ОФСТ

 

 

 

 

 

 

7,1

 

7,1

48

49

Хомякова Юлія

Дніпропет-
ровська ОФСТ

 

 

 

 

 

6,8

 

 

6,8

49

50

Єфремова Анастасія

Донецька ОФСТ

 

 

 

 

6,1

 

 

 

6,1

50

51

Демент’єва Марія

Дніпропет-
ровська ОФСТ

 

 

 

 

 

6,0

 

 

6,0

51-52

52

Новосьолова Анна

Харківська ОФСТ

 

 

 

 

 

 

 

6,0

6,0

51-52

53

Беньканович Оксана

Львівська ОФСТ

 

 

 

 

 

 

5,9

 

5,9

53-54

54

Кукеляк Ліля

Львівська ОФСТ

 

 

 

 

 

 

5,9

 

5,9

53-54

55

Сердюк Марія

Донецька ОФСТ

 

 

 

 

5,8

 

 

 

5,8

55-56

56

Сокур Наталія

Донецька ОФСТ

 

 

 

 

5,8

 

 

 

5,8

55-56

57

Коновал Ольга

Донецька ОФСТ

 

 

5,2

 

 

 

 

 

5,2

57

58

Партика Христина

Львівська ОФСТ

 

5,1

 

 

 

 

 

 

5,1

58

59

Азіан Оксана

Львівська ОФСТ

 

4,6

 

 

 

 

 

 

4,6

59

60

Бєляєва Яна

Запорізька ОФСТ

 

 

4,5

 

 

 

 

 

4,5

60-61

61

Домніна Владислава

Полтавська ОФСТ

 

 

4,5

 

 

 

 

 

4,5

60-61

62

Сверленко Валентина

Харківська ОФСТ

 

 

 

 

 

4,3

 

 

4,3

62

63

Ісаєва Світлана

Дніпропет-
ровська ОФСТ

 

 

 

 

 

4,1

 

 

4,1

63

64

Власова Людмила

Дніпропет-
ровська ОФСТ

 

 

 

 

 

3,9

 

 

3,9

64

65

Масько Лариса

Дніпропет-
ровська ОФСТ

 

 

 

 

 

3,8

 

 

3,8

65

66

Данилюк Аліна

Запорізька ОФСТ

 

 

3,5

 

 

 

 

 

3,5

66

67

Сергієнко Анастасія

Донецька ОФСТ

 

 

3,1

 

 

 

 

 

3,1

67