Регламент проведення Кубку України зі спортивного туризму – гірський туризм (скельно-льодові дистанції)

 ЗАТВЕРДЖУЮ
Заступник Міністра
молоді та спорту України
__________Я. В. Войтович
__.______________ 2017 р.

 

Регламент
проведення Кубку України зі спортивного туризму – гірський туризм,
на скельно-льодових  дистанциях

1. Цілі та завдання заходу

Кубок України зі спортивного туризму – гірський туризм, наскельно-льодовому рельєфі (далі – Кубок України) проводиться з метою:

широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;

подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в Україні;

підвищення рівня майстерності спортсменів;

активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;

підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.

 

2. Строки і місце проведення заходу

Кубок України проводиться з 08 по 11 лютого 2018 року за адресою: Івано-Франківська область, смт. Ворохта, вул. Говерлянська, 31, Державне підприємство “Ворохтянська навчально-спортивна база “Заросляк”.

 

3. Організація та керівництво проведенням заходу

Керівництво проведенням змагань здійснюють Мінмолодьспорт та Федерація спортивного туризму України (далі – Федерація).

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення Кубку України покладається на управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації та суддівську колегію, яка рекомендована Федерацією і склад якої затверджується Мінмолодьспортом.

 

4. Учасники заходу

До участі у Кубку України допускаються команди Автономної республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спортивних клубів. Кількість команд від територій та клубів не обмежена.

Склад команди – 7 осіб, із них: основний склад команди – 4 спортсмени (не менше 1 особи протилежної статі), запасні учасники – 2 спортсмени, тренер (представник команди) – 1 особа (може бути учасником).

Вікові категорії учасників змагань: дорослі – 21 рік і старше.

Рівень допуску до змагань (за класифікацією): не нижче ІІ розряду.

За спецдопуском медичного закладу до участі у змаганнях можуть бути допущені учасники, вік яких на один рік менше встановленого.

Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами Правил змагань зі спортивного туризму (далі – Правила).

 

5. Характер заходу

Змагання особисто-командні проводяться на дистанціях ІV класу з видів програм:

“Гірські перешкоди” – особисті змагання зв’язок з командним заліком;

“Рятувальні технічні прийоми” – командні змагання.

 

6. Програма проведення змагань

Кубок України проводиться з 08 по 11 лютого 2018 року за адресою: Івано-Франківська область, смт. Ворохта, вул. Говерлянська, 31, Державне підприємство “Ворохтянська навчально-спортивна база “Заросляк”.

Адреса: управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації: 76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21.

Програма змагань:

08.0209.00 – 18.00

 

15.00 – 17.00

18.00 – 18.30

19.00 – 20.30

Заїзд, розміщення учасників, робота мандатної комісії, тренування учасників команд.

Показ дистанцій.

Урочисте відкриття змагань.

Нарада головної суддівської колегії   з представниками команд, жеребкування

09.0208.00 – 18.00Змагання з видів програм
10.0208.00 – 18.00Змагання з видів програм
11.0208.00 – 15.00

 

15.00 – 18.00

Завершення, підведення підсумків змагань.

Нагородження переможців, урочисте закриття змагань, від’їзд учасників.

 

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

Відповідальність за якість та безпечне використання командного та особистого спорядження несе представник команди та спортсмени. За підготовку спортсменів та дотримання спортсменами вимог правил безпеки під час змагань відповідальність несуть представники команд.

 

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Порядок визначення результатів в окремих видах програми здійснюється відповідно до Правил.

Місце команди у виді “Гірські перешкоди” визначається за сумою місць, які посіли обидві зв’язки. При однаковій сумі вище місце посідає команда з кращим результатом змішаної зв’язки.

Місце команди у загальному заліку визначається за сумою місць, які вона посіла у двох видах програми. При однаковій сумі вище місце посідає команда з кращим результатом у виді “Рятувальні технічні прийоми”.

Команди, які посіли 1, 2, 3 місця в загальному заліку нагороджуються кубками Мінмолодьспорту та дипломами Федерації. Спортсмени команд та зв’язок, які посіли 1, 2, 3 місця в окремих видах програми нагороджуються дипломами Федерації та медалями Мінмолодьспорту відповідних ступенів.

 

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення Кубку України (харчування, добові, проїзд, проживання суддів, оплата поліграфічних послуг, канцелярські витрати, папір, оренда автотранспорту, нагородження переможців та призерів змагань) здійснюються за рахунок коштів державного бюджету відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік, а також за рахунок інших позабюджетних коштів залучених Федерацією.

Участь у змаганнях здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.

 

10. Терміни та порядок подання заявок

Попередні заявки на участь команд у Кубку України надсилаються не пізніше ніж за 10 днів до початку змагань на електронну адресу: tryte@ukr.net , контактний телефон 095-421-04-05.

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурного підрозділу органів виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спортивних клубів, лікарем та печаткою лікувально-фізкультурного диспансеру, паспорти, класифікаційні книжки, страхові поліси, дійсні на термін проведення змагань. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.

До змагань допускаються спортсмени та команди, які підтвердили в установлений термін свою участь.

Протоколи з результатами змагань, оригінали заявок, звіт головного судді подаються до Мінмолодьспрту протягом 5 днів після закінчення змагання за адресою: Міністерство молоді та спорту України (відділ спортивно-технічних та прикладних видів спорту), 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 42.

Оперативна інформація про кількість учасників, кількість регіонів та призові місця подається до Мінмолодьспорту після закінчення змагань (не пізніше 08.00 наступного дня) на електронні адреси: bb.nikkor@gmail.com, laver@sport.gov.ua.

 

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

 

 

Начальник відділу спортивно-технічних та
прикладних видів спорту департаменту
фізичної культури та неолімпійських видів
спорту                                                                                                               В. Д. Довгодько

 

 

Віце-президент Федерації
спортивного туризму України

__________ В. Ю. Іванов

“___”_______2017 р.