Регламент проведення Кубку України зі спортивного туризму – гірський туризм на штучному рельєфі

ЗАТВЕРДЖУЮ
Заступник Міністра
молоді та спорту України
___________ Я. ВОЙТОВИЧ

“___” ________ 2018 р.

Регламент
проведення Кубку України зі спортивного туризму – гірський туризм на штучному рельєфі

1. Цілі та завдання заходу

Кубок України зі спортивного туризму – гірський туризм на штучному рельєфі (далі – Кубок України) проводиться з метою:
широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі;
підвищення рівня майстерності спортсменів;
підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.

2. Строки і місце проведення заходу

Кубок України проводиться з 09 по 11 листопада 2018 року за адресою:   м. Львів, вул. Сяйво, 12, скеледром “Бухта”.

3. Організація та керівництво проведенням заходу

Керівництво проведенням змагань здійснюють Мінмолодьспорт та Федерація спортивного туризму України (далі – Федерація).
Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення Кубку України покладається на управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та суддівську колегію, яка рекомендована Федерацією, і склад якої затверджується Мінмолодьспортом.

4. Учасники заходу

До участі у Кубку України допускаються команди Автономної республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спортивних клубів, фізкультурно-спортивних товариств. Кількість команд від територій та клубів не обмежена.
Склад команди – 8 осіб, із них: основний склад команди – 4 спортсмени (не менше однієї особи протилежної статі), тренер – 1, представник команди – 1 (може бути учасником), запасні учасники – 2 спортсмени.
Вікова категорія учасників змагань: дорослі, 21 рік і старші.
Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами Правил змагань зі спортивного туризму (далі – Правила).
Рівень допуску до змагань (за кваліфікацією): не нижче 2 розряду.

5. Характер заходу

Змагання командні проводяться на штучному рельєфі на дистанціях ІV класу: “Гірські перешкоди” та “Рятувальні технічні прийоми”.

6. Програма проведення змагань

Кубок України проводиться з 09 по 11 листопада 2018 року за адресою:   м. Львів, вул. Сяйво, 12, скеледром “Бухта”.
Адреса управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації: м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 55а.

Програма змагань.

09.1108.00-16.00

16.00-19.00

19.00-20.00

Заїзд учасників, робота мандатної комісії.

Показ дистанцій.

Нарада головної суддівської колегії з представниками команд, жеребкування.

10.1109.00-09.30

10.00-19.00

Урочисте відкриття змагань.

Змагання на дистанціях.

11.1108.00-13.00

13.00-15.00

15.00-16.00

Змагання на дистанціях.

Підведення підсумків змагань.

Нагородження переможців, урочисте закриття змагань, від’їзд учасників.

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.
Відповідальність за якість та безпечне використання командного та особистого спорядження несе представник команди та самі спортсмени відповідно. Відповідальність за підготовку спортсменів та дотримання вимог правил безпеки під час змагань несуть представники команд.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Порядок визначення переможців на окремих дистанціях здійснюється відповідно до Правил.
Місця команд у загальнокомандному заліку визначається за сумою місць, які вона посіла на двох дистанціях. При рівності суми місць пріоритет надається команді з кращим результатом на дистанції “Рятувальні технічні прийоми”.
Команди, які посіли 1, 2, 3 місце на окремих дистанціях нагороджуються дипломами Федерації, а спортсмени медалями Мінмолодьспорту відповідних ступенів.
Команди, які посіли 1, 2, 3 місця в загальному заліку нагороджуються дипломами Федерації відповідних ступенів та кубками Мінмолодьспорту.

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення Кубку України (харчування, проїзд та проживання суддів, нагородження переможців та призерів змагань, канцелярські витрати) частково здійснюються за рахунок коштів державного бюджету передбачених Мінмолодьспорту відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік, а також за рахунок позабюджетних коштів використання яких не суперечить чинному законодавству України.
За кошти організацій, що відряджають, здійснюються всі витрати з участі спортсменів та тренерів у змаганні: оплата проїзду та добових під час переїзду учасників, перевезення спортивної техніки та інвентарю до місця проведення змагання, харчування та проживання.

10. Строки та порядок подання заявок на участь у заході

Попередні заявки на участь команд у Кубку України надсилаються не пізніше ніж за 10 днів до початку змагань на електронну адресу: tryte@ukr.net. Додаткова інформація за телефоном 095-421-04-05.
Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурного підрозділу органів виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спортивних клубів, фізкультурно-спортивних товариств, лікарем та печаткою лікарсько-фізкультурного диспансеру, паспорти, класифікаційні книжки, страхові поліси, дійсні на термін проведення змагань. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.
До змагань допускаються команди, які підтвердили в установлений термін свою участь.
Протоколи з результатами змагань (спортивні показники та розрахунки завойованих очок), оригінали заявок, звіт головного судді, подаються до Мінмолодьспорту протягом 5 днів після закінчення змагання за адресою: Міністерство молоді та спорту України (відділ спортивно-технічних та прикладних видів спорту), 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 42.
Оперативна інформація про кількість учасників, регіонів та призові місця подається до Мінмолодьспорту після закінчення змагань (не пізніше 8.00 наступного дня) на електронні адреси: 0962023351_@ukr.net та laver@sport.gov.ua.

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

Начальник відділу спортивно-технічних та
прикладних видів спорту департаменту
фізичної культури та неолімпійських видів спорту                                                                                                     О. КАРАСЬ

  

Віце-президент Федерації
спортивного туризму України

_______________ В. Ю. Іванов

“___”                       2018 р.