Регламент проведення Кубку України зі спортивного туризму – гірський туризм на штучному рельєфі

ЗАТВЕРДЖУЮ
Заступник Міністра
молоді та спорту України
____________ М. ДАНЕВИЧ

“_____” ________ 2018 р.

Регламент

проведення Кубку України зі спортивного туризму – гірський туризм на штучному рельєфі

1. Цілі та завдання заходу

Кубок України зі спортивного туризму – гірський туризм на штучному рельєфі (далі – Кубок України) проводиться з метою:
широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі;
підвищення рівня майстерності спортсменів;
активізації навчально-тренувальної роботи та підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.

2. Строки і місце проведення заходу

Кубок України проводиться з 14 по 16 грудня 2018 року за адресою: м. Харків, вул. Чкалова, 17, спортивний комплекс НАУ “ХАІ”.

3. Організація та керівництво проведенням заходу

Керівництво проведенням змагань здійснюють Мінмолодьспорт та Федерація спортивного туризму України (далі – Федерація).

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення Кубку України покладається на Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та суддівську колегію, яка рекомендована Федерацією, і склад якої затверджується наказом Мінмолодьспорту.

4. Учасники заходу

До участі у Кубку України допускаються спортсмени Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, фізкультурно-спортивних товариств, спортивних клубів. Кількість учасників від території не обмежена.

Вікова категорія учасників змагань:
дорослі 21 рік і старші.

Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами Правил змагань зі спортивного туризму (далі – Правила).

Рівень допуску до змагань (за кваліфікацією): не нижче 2 розряду.

5. Характер заходу

Змагання особисті проводяться на дистанціях ІV класу окремо серед чоловіків та жінок:

“Гірські перешкоди”;
“Рятувальні технічні прийоми”.

6. Програма проведення змагань

Кубок України проводиться з 14 по 16 грудня 2018 року за адресою: м. Харків, вул. Чкалова, 17, спортивний комплекс НАУ “ХАІ”.

Адреса Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації: м. Харків, майдан Свободи, 5.

Програма змагань.

14.1208.00-09.00

09.00-19.00

Заїзд учасників та суддів.

Підготовка дистанцій змагань.

15.1208.00-08.30

08.30-09.00

09.00-09.15

 

09.15-09.45

09.45-10.00

10.00-20.00

Робота мандатної комісії.

Показ дистанцій

Нарада головної суддівської колегії з представниками команд, жеребкування.

Урочисте відкриття змагань.

Здача заявок з тактики.

Змагання на дистанціях.

16.1208.00-17.00

17.00-18.00

18.00-19.00

Змагання на дистанціях.

Підведення підсумків змагань.

Нагородження переможців, урочисте закриття змагань, від’їзд учасників.

 

Наведена у таблиці програма може бути скорегована рішенням головної суддівської колегії в залежності від організаційних та інших умов під час проведення змагань.

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

Відповідальність за якість та безпечне використання командного та особистого спорядження несе представник команди та самі спортсмени відповідно. Відповідальність за підготовку спортсменів та дотримання спортсменами вимог правил безпеки під час змагань несуть представники команд.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Місця учасників на окремих дистанціях визначаються відповідно до Правил.

Місця учасників у загальному заліку визначається за сумою місць, які вони посіли на двох дистанціях. При рівності суми місць пріоритет надається учаснику з кращим результатом на дистанції “Рятувальні технічні прийоми”.

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місце на окремих дистанціях та у загальному заліку нагороджуються дипломами Федерації та медалями Мінмолодьспорту відповідних ступенів.

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення Кубку України (харчування, проїзд та проживання суддів, оренда автотранспорту, оренда приміщення для проведення змагань, підготовка та облаштування дистанцій змагань, придбання спорядження для облаштування дистанцій, нагородження переможців та призерів змагань, папір, канцелярські витрати) частково здійснюються за рахунок коштів державного бюджету передбачених Мінмолодьспорту відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік, а також за рахунок позабюджетних коштів використання яких не суперечить законодавству України.

За кошти організацій, що відряджають, здійснюються всі витрати з участі спортсменів та тренерів у змаганні: оплата проїзду та добових під час переїзду учасників, перевезення спортивної техніки та інвентарю до місця проведення змагання, харчування та проживання.

10. Строки та порядок подання заявок на участь у заході

Попередні заявки на участь спортсменів у Кубку України надсилаються не пізніше ніж за 10 днів до початку змагань на електронну адресу: tryte@ukr.net. Додаткова інформація за телефоном 095-421-04-05.

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурного підрозділу органів виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, фізкультурно-спортивних товариств, спортивних клубів, лікарем та печаткою лікувально-фізкультурного диспансеру, паспорти, кваліфікаційні книжки, страхові поліси, дійсні на термін проведення змагань. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.

До змагань допускаються учасники, які підтвердили в установлений термін свою участь.

Протоколи з результатами змагань (спортивні показники та розрахунки завойованих очок), оригінали заявок, звіт головного судді, подаються до Міністерства протягом 5 днів після закінчення змагання за адресою: Міністерство молоді та спорту України (відділ спортивно-технічних та прикладних видів спорту), 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 42.

Оперативна інформація про кількість учасників, регіонів та призові місця подається до Мінмолодьспорту після закінчення змагань (не пізніше 8.00 наступного дня) на електронні адреси: 0962023351_@ukr.net та laver@sport.gov.ua.

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

 

Начальник відділу спортивно-технічних
та прикладних видів спорту департаменту
фізичної культури та неолімпійських видів
спорту                                                                                                                        О. КАРАСЬ

 

Віце-президент Федерації
спортивного туризму України

_______________ В. ІВАНОВ

“___”                       2018 р.