Протокол загальнокомандного заліку (команди з чоловічим складом)

 Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

 ВІДКРИТИЙ КУБОК ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ГІРСЬКОГО ТУРИЗМУ У ПРИМІЩЕННІ

 20 – 22 листопада 2015 р.                               м. Кременчук, Полтавської області

 Протокол загальнокомандного заліку (команди з чоловічим складом)

Учасники

Команди

Бали команди у виді програми

Сума балів

Місце
команди у загальному залік

Рятувальні технічні прийоми — змагання зв’язок

Гірські перешкоди — особисті змагання

1

Пугач Євген –
Хомич Руслан

«Дніпро»,
м.Вільногірськ

90

90

180

І

2

Следь Богдан –
Болтобаєв Ярослав

Полтавська ОФСТ,
м.Полтава

50

40

90

ІІ

3

Задеря Віталій –
Сівак Олександр

«ХАІ» — 2,
м.Харків

40

50

90

ІІІ

4

Бражник Богдан –
Кириченко Едуард

клуб «Абалаковець»-1,
м.Суми

35

35

70

4

5

Голіков Роман –
Голіков Владислав

«Самарський горизонт»-2, м.Дніпропетровськ

— 

32

32

5

6

Обравіт Андрій –
Ярош Нікіта

клуб «Абалаковець»-2,
м.Суми

 —

29

29

6

7

Білий Данило –
Сімащенко Владислав

СК «Орлан»- 2,
м.Дніпродзержинськ

 —

27

27

7

 

Головний суддя                 Скляр О.М.                                             Головний секретар                 Міхасьова О.Ю.

Протокол загальнокомандного заліку (команди з чоловічім складом)

 

Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

 КУБОК УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ — ГІРСЬКИЙ ТУРИЗМ,
У ПРИМІЩЕННІ, ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

 20 – 22 листопада 2015 р.                               м. Кременчук, Полтавської області

 Протокол загальнокомандного заліку (команди з чоловічім складом)

Учасники

Команди

Місце команди у
виді програми

Сума
місць

Місце команди
у загальному
заліку

Рятувальні
технічні
прийоми —
змагання
зв’язок

Гірські
перешкоди —
особисті
змагання

1

Кудря Олександр –
Ковальчук Олексій

КПНЗ ДЮСШ-2 з технічних
та прикладних видів
спорту, м.Дніпропетровськ

1

2

3

І

2

Голев Віталій –
Ріпа Дмитро

«Одеса-мама», м.Одеса

2

1

3

ІІ

3

Голіков Роман –
Голіков Владислав

«Самарський горизонт»-2,
м.Дніпропетровськ

3

3

ІІІ

4

Следь Богдан –
Болтобаєв Ярослав

Полтавська ОФСТ

3

3

4

5

Алад’їн Максим –
Добренький Ярослав

Полтавська ОФСТ

 

Головний суддя            Біловол О.І.                           Головний секретар                                       Дябло Т.Г.