Протокол загальнокомандного заліку (команди із змішаним складом)

 Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

 ВІДКРИТИЙ КУБОК ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ГІРСЬКОГО ТУРИЗМУ У ПРИМІЩЕННІ

 20 – 22 листопада 2015 р.                               м. Кременчук, Полтавської області

 Протокол загальнокомандного заліку (команди із змішаним складом)

Учасники

Команди

Бали команди у виді програми

Сума балів

Місце
команди у загальному залік

Рятувальні технічні прийоми — змагання зв’язок

Гірські перешкоди — особисті змагання

1

Коляда Катерина –
Кузьмина Аліна

СТК «Едельвейс» — 1,
м.Запоріжжя

90

35

125

І

2

Дацишина Вікторія –
Романенко Анастасія

СТК «Едельвейс» — 2,
м.Запоріжжя

35

90

125

ІІ

3

Єфімов Ігор –
Кур’янович Валерія

«ХДАФК»,
м. Харків

50

32

82

ІІІ

4

Даниленко Віолета –
Діденко Іван

«Янус» — 2,
м.Вільногірськ

32

50

82

4

5

Ткачьова Марина –
Мусієнко Станіслав

«Янус» — 1,
м.Вільногірськ

40

27

67

5

6

Гвоздьов Гліб –
Танцура Катерина

СК «Орлан»- 1,
м.Дніпродзержинськ

27

40

67

6

7

Куцевич Аліна –
Сміюха Антон

«ХАІ» — 1,
м.Харків

29

25

54

7

8

Вящева Тетяна –
Шабатін Антон

«Самарський
горизонт»-1,
м.Дніпропетровськ

— 

29

29

8

 

Головний суддя                      Скляр О.М.                                Головний секретар                 Міхасьова О.Ю.

Протокол загальнокомандного заліку (команди із змішаним складом)

 Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

 КУБОК УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ — ГІРСЬКИЙ ТУРИЗМ,
У ПРИМІЩЕННІ, ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

 20 – 22 листопада 2015 р.                               м. Кременчук, Полтавської області

 Протокол загальнокомандного заліку (команди із змішаним складом)

Учасники

Команди

Місце команди у виді
програми

Сума
місць

Місце команди
у загальному
залік

Рятувальні
технічні
прийоми —
змагання
зв’язок

Гірські
перешкоди —
особисті
змагання

1

Русович Сергій –
Пігарьова Юлія

Запорізька область

1

1

2

І

2

Винокур Максим –
Іжніна Анастасія

«Фантом» — 1, м. Львів

4

2

6

ІІ

3

Гажур Денис –
Бєрєзіна Ольга

«ІнгулДен», м Кривий Ріг

2

7

9

ІІІ

4

Микалюк Павло –
Шпортюк Ілона

КЗ Центр туризму ЗОР

3

6

9

4

5

Ярова Марина –
Лісовий Максим

СТК «Едельвейс»,
м.Запоріжжя

5

4

9

5

6

Шпіль Аліна –
Бляхович Володимир

СК «Інгулець»,
м Кривий Ріг

6

3

9

6

7

Михайлов Микола –
Гончаренко Надія

«Одеса», м. Одеса

8

5

13

7

8

Кротюк Павло –
Спалило Світлана

«Фантом» — 2, м. Львів

7

8

15

8

9

Хрипта Микола –
Михньович Оксана

«Фантом» — 3, м. Львів

9

10

19

9

10

Горб Марія –
Робота Ігор

КЗ ДДЮЦМС,
м.Дніпропетровськ

— 

9

9

10

11

Войтенко Денис –
Мерзлая Вероніка

КПНЗ ДЮСШ-1 з технічних та прикладних видів спорту,
м.Дніпропетровськ

10

— 

10

11

12

Вящева Тетяна –
Шабатін Антон

«Самарський горизонт»-1,
м.Дніпропетровськ

11

— 

11

12

 

 Головний суддя                  Біловол О.І.                                           Головний секретар             Дябло Т.Г.