Протокол технічних результатів з виду програми «Рятувальні технічні прийоми» – змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанції ІV класу

    Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

КУБОК УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ – ГІРСЬКИЙ ТУРИЗМ,
У ПРИМІЩЕННІ, ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Протокол технічних результатів з виду програми «Рятувальні технічні прийоми» –
змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанції ІV класу

20 – 22 листопада 2015 р.                                                                    м. Кременчук, Полтавської області

Зв’язкаКомандаЧас на дистанціїДотри-
мання Тн,
бал
Проходження дистанції, балівШтрафні балиПід-
сум-
кова сума балів
Місцегру-
па
Тп1ф, хв:секТп2ф, хв:секТф, хв:секЗаяв-
лені
марш-
рути,
спец-
при-
йоми
Не
заяв-
лені
марш-
рути
(спец-
при-
йоми)
Заяв-
лені, але не прой-
дені (не вико-
нані)
РазомПору-
шен-
ня тех-
ніки
Фініш за особ-
ливи-
ми умо-
вами
Разом
1Русович
Сергій –
Пігарьова
Юлія
Запорізька
область
0:06:050:24:400:51:173,70142,0027,00 169,0020,00 20,00152,7011
2Гажур
Денис –
Бєрєзіна
Ольга
«ІнгулДен»,
м. Кривий Ріг
0:09:050:28:401:01:50-13,68133,00  133,0011,00 11,00108,3221
3Микалюк
Павло –
Шпортюк
Ілона
КЗ Центр
туризму ЗОР,
м.Запоріжжя
0:09:120:32:261:05:00-20,00138,00  138,0020,0024,0044,0074,0031
4Винокур
Максим –
Іжніна
Анастасія
«Фантом» — 1,
м. Львів
0:09:550:33:391:05:00-20,00114,00 -1,40112,6014,0016,0030,0062,6041
5Ярова
Марина –
Лісовий
Максим
СТК
«Едельвейс»,
м.Запоріжжя
0:09:520:27:211:05:00-20,00113,00 -3,00110,0010,0024,0034,0056,0051
6Шпіль
Аліна –
Бляхович
Володимир
СК «Інгулець»,
м.Кривий Ріг
0:07:430:33:411:05:00-20,00100,007,00-4,30102,7026,0036,0062,0020,7061
7Кротюк
Павло –
Спалило
Світлана
«Фантом» — 2,
м.Львів
0:12:580:35:000:37:56-5,8674,00  74,002,00 2,0066,1472
8Михайлов
Микола –
Гончаренко
Надія
«Одеса»,
м.Одеса
0:10:450:35:000:45:00-20,0062,00  62,009,0024,0033,009,0082
9Хрипта
Микола –
Михньович
Оксана
«Фантом» — 3,
м. Львів
0:12:430:35:000:44:50-19,6674,00  74,0052,00 52,002,3492
10Войтенко
Денис –
Мерзлая
Вероніка
КПНЗ ДЮСШ-1 з
технічних та
прикладних
видів спорту,
м.Дніпропетровськ
0:15:00 0:20:00-10,0023,00  23,00 32,0032,00-19,00103
11Вящева
Тетяна –
Шабатін
Антон
«Самарський
горизонт» — 1,
м.Дніпропетровськ
0:15:00 0:20:00-10,007,00  7,0030,0032,0062,00-65,00113
12Горб
Марія –
Робота
Ігор
КЗ ДДЮЦМС,
м.Дніпропетровськ
           знята  

Голоний суддя                        Біловол О.І.                                          Головний секретар                   Дябло Т.Г.