Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» — особисті змагання (чоловіки)

 Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

ВІДКРИТИЙ КУБОК ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ГІРСЬКОГО СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ У ПРИМІЩЕННІ

Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» —
особисті змагання (чоловіки) на дистанції ІІ класу

20– 22 листопада 2015 р.                                                                                           м. Кременчук, Полтавської   області

УчасникКомандаЧас на дистанціїдотри-
мання Тн, бал
Бали за проходження дистанціїШтрафні балиПід-
сум-
кова сума балів
Місцегру-
па ко-
манд
Тп1ф, хв:секТф, хв:секзаяв-
лені і прой-
дені марш-
рути (спец-
при-
йоми)
не заяв-
лені, але прой-
дені марш-
рути (спец-
при-
йоми)
заяв-
лені, але не прой-
дені марш-
рути (спец-
при-
йоми)
РазомПору-
шен-
ня тех-
ніки
фініш за особ-
ливи-
ми умо-
вами
Разом
1Мусієнко Станіслав«Янус» — 1,
м.Вільногірськ
0:04:180:17:226,6378,0027,00 105,005,00 5,00106,6311
2Пугач Євген«Дніпро»,
м.Вільногірськ
0:02:470:13:0910,8578,0027,00 105,0010,00 10,00105,8521
3Сівак Олександр«ХАІ» — 2,
м.Харків
0:05:500:18:075,8876,0023,00 99,00  0,00104,8831
4Діденко Іван«Янус» — 2,
м.Вільногірськ
0:05:030:19:524,0378,0027,00 105,006,00 6,00103,0341
5Хомич Руслан«Дніпро»,
м.Вільногірськ
0:04:140:19:024,9778,0020,00 98,001,00 1,00101,9751
6Следь БогданПолтавська ОФСТ,
м.Полтава
0:04:430:20:083,8778,0017,00 95,004,00 4,0094,8761
7Болтобаєв ЯрославПолтавська ОФСТ,
м.Полтава
0:04:350:17:086,8778,0025,00 103,0017,00 17,0092,8771
8Кириченко Едуардклуб
«Абалаковець»-1,
м.Суми
0:05:280:18:205,6772,0016,00 88,003,00 3,0090,6781
9Задеря Віталій«ХАІ» — 2,
м.Харків
0:03:510:14:509,1761,0026,00 87,0010,00 10,0086,1791
10Гвоздьов ГлібСК «Орлан»- 1,
м.Дніпродзержинськ
0:07:120:17:316,4866,0026,00-1,2090,8013,00 13,0084,28101
11Білий ДанилоСК «Орлан»- 2,
м.Дніпродзержинськ
0:04:550:18:405,3370,0019,00 89,0011,00 11,0083,33111
12Бражник Богданклуб
«Абалаковець»-1,
м.Суми
0:06:000:20:473,2240,0039,00-3,2075,80  0,0079,02121
13Голіков Владислав«Самарський
горизонт» — 2,
м.Дніпропетровськ
0:06:200:17:076,8878,00  78,006,00 6,0078,88131
14Єфімов Ігор«ХДАФК»,
м.Харків
0:06:580;13:3310,4540,0016,00-3,2052,80  0,0063,25141
15Голіков Роман«Самарський
горизонт» — 2,
м.Дніпропетровськ
0:07:440:27:34-7,1462,0024,00-3,2082,8018,00 18,0057,66151
16Сміюха Антон«ХАІ» — 1,
м.Харків
0:09:050:09:05-2,1640,00  40,00  0,0037,84163
17Обравіт Андрійклуб
«Абалаковець»-2,
м.Суми
0:09:379:37:00-3,2436,00  36,00  0,0032,76173
18Курочкін Володимирклуб
«Абалаковець»-3,
м.Суми
0:09:500:09:30-3,6636,00  36,00  0,0032,34183
19Шабатін Антон«Самарський
горизонт» — 1,
м.Дніпропетровськ
0:10:120:10:12-4,4036,00  36,005,00 5,0026,60193
20Ярош Нікітаклуб
«Абалаковець»-2,
м.Суми
0:12:340:12:34-9,1434,00  34,0010,00 10,0014,86203
21Сімащенко ВладиславСК «Орлан»- 2,
м.Дніпродзержинськ
          знятий  
22Нікіфоров Олексійклуб
«Абалаковець»-3,
м.Суми
          знятий  

 

Головний суддя               Скляр О.М.                                 Головний секретар              Міхасьова О.Ю.

Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» — особисті змагання (чоловіки)

 Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

КУБОК УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ – ГІРСЬКИЙ ТУРИЗМ,
У ПРИМІЩЕННІ, ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» —
особисті змагання (чоловіки) на дистанції І
V класу

20 – 22 листопада 2015 р.                                                                    м. Кременчук, Полтавської області

УчасникКомандаЧас на дистанціїдотри-
мання Тн, бал
Бали за проходження дистанціїШтрафні балиПід-
сум-
кова сума балів
Місцегру-
па ко-
манд
Тп1ф, хв:секТп2ф, хв:секТф, хв:секзаяв-
лені і прой-
дені марш-
рути (спец-
при-
йоми)
не заяв-
лені, але прой-
дені марш-
рути (спец-
при-
йоми)
заяв-
лені, але не прой-
дені марш-
рути (спец-
при-
йоми)
РазомПору-
шен-
ня тех-
ніки
фініш за особ-
ливи-
ми умо-
вами
Разом
 1Русович СергійЗапорізька область0:11:38 0:25:593,37116,0022,5 138,50  0141,8711
 2Винокур Максим«Фантом» — 1, м.Львів0:12:470:18:230:31:143,77116,0019,60-0,20135,40  0,00139,1721
3Голев Віталій«Одеса-мама», м.Одеса0:13:050:19:000:26:478,22103,0024,00-1,80125,2021,00 21,00112,4231
4Кротюк Павло«Фантом» — 2, м.Львів0:14:590:24:400:34:160,7398,0031,60-2,30127,3035,00 35,0093,0341
5Бляхович ВолодимирСК «Інгулець», м.Кривий Ріг0:13:09 9:30:00-10,0033,0013,00-2,8043,2016,00 16,0017,2052
6Робота ІгорКЗ ДДЮЦМС, м.Дніпропетровськ0:16:44 0:16:44-3,4656,00  56,0011,00 11,0041,5463
7Ковальчук ОлексійКПНЗ ДЮСШ-2 з технічних та прикладних видів спорту, м.Дніпропетровськ0:16:19 0:16:19-2,6439,00  39,00  0,0036,3673
8Лісовий МаксимСТК «Едельвейс», м.Запоріжжя0:18:06 0:18:06-6,2039,00  39,00  0,0032,8083
9Микалюк ПавлоКЗ Центр туризму ЗОР,
м.Запоріжжя
0:15:10 0:15:10-0,3435,001,00-0,4035,609,00 9,0026,2693
10Хрипта Микола«Фантом» — 3, м.Львів0:18:56 0:18:56-7,8637,00  37,005,00 5,0024,14103
11Ріпа Дмитро«Одеса-мама», м.Одеса0:24:50 0:24:50-19,6638,00  38,008,00 8,0010,34113
12Следь БогданПолтавська ОФСТ0:23:26 0:23:26-16,9221,009,00-1,8028,2014,00 14,00-2,72123
13Михайлов Микола«Одеса», м.Одеса0:25:00 0:25:00-20,0028,003,50-0,6030,9013,0013,0026,00-15,10133
14Кудря ОлександрКПНЗ ДЮСШ-2 з технічних та прикладних видів спорту, м.Дніпропетровськ0:16:20 0:30:00-2,6637,00  37,0040,0013,0053,00-18,66143
15Болтобаєв ЯрославПолтавська ОФСТ0:25:00 0:25:00-20,0016,00  16,0010,0014,0024,00-28,00153
16Войтенко ДенисКПНЗ ДЮСШ-1 з технічних та прикладних видів спорту, м.Дніпропетровськ           знятий  
17Гажур Денис«ІнгулДен», м.Кривий Ріг           знятий  
18Шабатін Антон«Самарський горизонт» — 1, м.Дніпропетровськ           знятий  
19Голіков Роман«Самарський горизонт» — 2, м.Дніпропетровськ           знятий  
20Голіков Владислав«Самарський горизонт» — 2, м.Дніпропетровськ           знятий  
21Алад’їн МаксимПолтавська ОФСТ           знятий  
22Добренький ЯрославПолтавська ОФСТ           знятий  

 Головний суддя                  Біловол О.І.                Головний секретар                     Дябло Т.Г.