Протокол технічних результатів по виду «Рятувальні технічні прийоми» — змагання змішаних зв’язок

Управління з питань фізкультури і спорту Київської облдержадміністрації
Київська обласна федерація спортивного туризму

 

Відкритий Чемпіонат Київської області з гірського туризму «Кубок МКС»

Протокол результатів з виду програми «Рятувальні технічні прийоми» — змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанції IV класу

03 — 05 квітня 2009 р.

Скельний масив <Дениші>, Житомирська обл.

Команда

Зв’язка

Час на дистанції

Бали за час

Штрафні бали

Підсум-
кова
сума
балів

Міс-
це

група команд

Пору-
шення
тех-
ніки

Фініш за особливими Умовами

Ра-
зом

Тпф, хв:сек

Тф, хв:сек

За не
прой-
дені
марш-
рути

За
споряд-
ження,
що
залиши-
лось на
дистан-
ціі

1

МКС-3XLАндрущенко Микола -Скуловатова Олена

5:10

0:25:58

93,48

0

93,48

1

1

2

Лінкор Міссурі, т\к ГлобусБарков Олександр -Моянська Тетяна

6:42

0:32:16

116,16

0

116,16

2

1

3

Буйок, т\к ГлобусСтаріков Дмитро — Кіро Ксенія

4:01

0:35:38

128,28

0

128,28

3

1

4

ЕТК «Орлан», м. Дніпро-дзержинськСкороходов Євген — Кичата Юлія

2:45

0:35:45

128,70

0

128,70

4

1

5

МКСЛегута Роман — Тарасова Катерина

5:05

0:38:53

139,98

0

139,98

5

1

6

Вовченята, т\к ГлобусВолкова Анастасія — Єрьомін Євген

4:18

0:39:53

143,58

2

2

145,58

6

1

7

ХАІ-2, м. ХарківРопін Сергій — Никоноренко Руслана

5:20

0:43:36

156,96

0

156,96

7

1

8

ХАІ-1, м. ХарківРусович Сергій — Олексюк Марія

8:10

0:46:14

166,44

0

166,44

8

1

9

АльгадраГаркович Надія — Чуранов Андрій

6:32

0:48:59

176,34

0

176,34

9

1

10

м. Дніпро-дзержинськКривуля Олександр — Веселова Ганна

7:20

0:50:00

180,00

1

10

11

191,00

10

1

11

МКС КозакиЧерниш Юлія — Неділько Олександр

6:40

0:50:00

180,00

30

30

60

240,00

11

1

12

МКС — 2Олішевський Микита — Котенко Тетяна

9:02

0:50:00

180,00

88

20

108

288,00

12

1

13

МКС — 2Литвиновський Кирило — Махлинець Світлана

10:00

0:24:19

162,19

88

88

250,19

13

2

14

Хмельницька ОФСТЄленок Сергій — Вознюк Тетяна

10:00

0:27:00

180,09

88

30

118

298,09

14

2

 

Головний суддя _______________ Коган В.Г.

Головний секретар _______________ Дябло Т.Г.