Протокол технічних результатів по виду «Гірські перешкоди» — змагання змішаних зв’язок

 

Управління з питань фізкультури і спорту Київської облдержадміністрації
Київська обласна федерація спортивного туризму

 

Відкритий Чемпіонат Київської області з гірського туризму «Кубок МКС»

Протокол результатів з виду програми «Гірські перешкоди» — змагання зв’язок
(змішані зв’язки) на дистанції IV класу

03 — 05 квітня 2009 р.

Скельний масив «Дениші», Житомирська обл.

Команда

Зв’язка

Час на дистанції

Бали за час

Штрафні бали

Підсумкова сума балів

Міс-
це

група команд

Пору-
шення
тех-
ніки

Фініш за особливими Умовами

Разом

Тпф, хв:сек

Тф, хв:сек

За
непрой-
дені
марш-
рути

За
споряд-
ження,
що
залиши-
лось
на
дистан-
ції

1

МКС-3XL

Андрущенко Микола -Скуловатова Олена

11:10

0:33:21

85,71

 

 

 

0

85,71

1

1

2

Буйок, т\к Глобус

Старіков Дмитро — Кіро Ксенія

19:30

0:52:39

135,31

 

 

 

0

135,31

2

1

3

ЕТК «Орлан», м. Дніпро-дзержинськ

Скороходов Євген — Кичата Юлія

19:15

0:55:58

143,83

 

 

 

0

143,83

3

1

4

ХАІ-2, м. Харків

Ропін Сергій — Никоноренко Руслана

18:00

0:60:46

156,17

 

 

 

0

156,17

4

1

5

Лінкор Міссурі, т\к Глобус

Барков Олександр -Моянська Тетяна

19:30

0:60:58

156,68

 

 

 

0

156,68

5

1

6

Вовченята, т\к Глобус

Волкова Анастасія — Єрьомін Євген

18:00

0:64:50

166,62

 

 

 

0

166,62

6

1

7

ХАІ-1, м. Харків

Русович Сергій — Олексюк Марія

21:00

1:10:00

179,90

 

 

20

20

199,90

7

1

8

Хмельницька ОФСТ

Єленок Сергій — Вознюк Тетяна

21:00

1:10:00

179,90

 

3

45

48

227,90

8

1

9

МКС Козаки

Черниш Юлія — Неділько Олександр

20:20

0:70:00

179,90

 

22

30

52

231,90

9

1

10

Альгадра

Гаркович Надія — Чуранов Андрій

25:00

0:32:00

180,16

 

 

20

20

200,16

10

2

11

м. Дніпро-дзержинськ

Кривуля Олександр -Веселова Ганна

32:00

0:32:00

180,16

 

69

20

89

269,16

11

2

12

МКС

Легута Роман — Тарасова Катерина

26:20

0:32:00

180,16

 

69

20

89

269,16

12

2

13

МКС — 2

Литвиновський Кирило — Махлинець Світлана

25:00

0:32:00

180,16

 

91

 

91

271,16

13

2

14

МКС — 2

Олішевський Микита -Котенко Тетяна

32:00

0:32:00

180,16

3

 

91

20

114

294,16

14

2

 

Головний суддя _______________ Коган В.Г.

Головний секретар _______________ Дябло Т.Г.