Протокол спортивних результатів по виду «Рятувальні технічні прийоми» — змагання змішаних зв’язок

Управління з питань фізкультури і спорту Київської облдержадміністрації
Київська обласна федерація спортивного туризму

ПРОТОКОЛ № 3

Змагання — Відкритий Чемпіонат Київської області з гірського туризму «Кубок МКС»
Мiсце проведення — Скельний масив біля с. Дениші, Житомирська обл.
Термiни проведення — 03 — 05 квітня 2009 р.
Вид програми — «Рятувальні технічні прийоми» змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанції IV класу , ранг змагань 572
Дата проведення — 04 квітня 2009 р.

Зай-няте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Рiк
народження

Розряд,
звання

Регiон

ФСТ, СК

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

Андрущенко Микола Сергійович

26.12.1986

кмс

Київська область

МКС-3XL

93,5

100%

1

Куцаєв Володимир Вікторович

Скуловатова Олена Вікторівна

22.04.1982

кмс

2

Барков Олександр Юрійович

11.09.1987

кмс

м. Київ

Лінкор Міссурі, т\к Глобус

116,2

124%

1

Келін Олексій Леонідович

Моянська Тетяна Валеріївна

29.10.1981

кмс

3

Старіков Дмитро Олександрович

30.08.1983

кмс

м. Київ

Буйок, т\к Глобус

128,3

137%

2

Келін Олексій Леонідович

Кіро Ксенія Миколаївна

24.04.1984

кмс

4

Скороходов Євген Віталійович

31.01.1990

1

Дніпро-петровська область

ЕТК «Орлан», м. Дніпро-дзержинськ

 

128,7

138%

2

Волкова Вікторія Леонідівна

Кичата Юлія Євгенівна

03.02.1990

кмс

5

Легута Роман Владиславович

20.06.1990

1

Київська область

МКС

140,0

150%

3

Куцаєв Володимир Вікторович

Тарасова Катерина Валеріївна

23.02.1982

1

6

Волкова Анастасія Юріївна

26.08.1983

кмс

м. Київ

Вовченята, т\к Глобус

145,6

156%

3

Келін Олексій Леонідович

Єрьомін Євген Олександрович

25.09.1989

1

7

Ропін Сергій Олександрович

25.06.1987

2

Харківська область

ХАІ-2,

м. Харків

 

157,0

168%

3

Голобородько Віталій Іванович

Никоноренко Руслана Ігорівна

15.06.1988

2

8

Русович Сергій Іванович

09.04.1991

1

Харківська область

ХАІ-1,

м. Харків

 

166,4

178%

3

Голобородько Віталій Іванович

Олексюк Марія Іванівна

17.06.1990

3

9

Гаркович Надія Василівна

05.07.1989

2

м. Київ

Альгадра

 

176,3

189%

 

 

Келін Олексій Леонідович

Чуранов Андрій Леонідович

15.06.1985

1

10

Кривуля Олександр Володимирович

02.11.1985

кмс

Дніпро-петровська область

м. Дніпро-дзержинськ

191,0

204%

 

 

Волкова Вікторія Леонідівна

Веселова Ганна Анатоліївна

01.08.1982

1

11

Черниш Юлія Михайлівна

28.05.1985

1

Київська область

МКС Козаки

240,0

257%

 

 

Куцаєв Володимир Вікторович

Неділько Олександр Миколайович

01.03.1986

2

12

Олішевський Микита

00.01.1900

1

Київська область

МКС — 2

288,0

308%

 

 

Куцаєв Володимир Вікторович

Котенко Тетяна

00.01.1900

1

13

Литвиновський Кирило

00.01.1900

1

Київська область

МКС — 2

250,2

скорочена дистанція

 

 

Куцаєв Володимир Вікторович

Махлинець Світлана

00.01.1900

1

14

Єленок Сергій Павлович

24.11.1989

1

Хмельницька область

Хмельницька ОФСТ

298,1

скорочена дистанція

 

 

Мулько Михайло Володимивроич

Вознюк Тетяна Юріївна

02.11.1990

1

 

Головний суддя_______________Коган В.Г.,
суддя національної категорii

Суддя 1 категорii_______________Телевна Н.О.

Головний секретар_______________Дябло Т.Г.,
суддя 1 категорії

Суддя національної категорii_________Козій В.Г.