Протокол спортивних результатів по виду «Рятувальні технічні прийоми» — чоловічих зв’язок

Управління з питань фізкультури і спорту Київської облдержадміністрації
Київська обласна федерація спортивного туризму
ПРОТОКОЛ № 2

Змагання — Відкритий Чемпіонат Київської області з гірського туризму «Кубок МКС»
Мiсце проведення — Скельний масив біля с. Дениші, Житомирська обл.
Термiни проведення — 03 — 05 квітня 2009 р.
Вид програми — «Рятувальні технічні прийоми» — змагання зв’язок (чоловічі зв’язки) на дистанції IV класу , ранг змагань 578
Дата проведення — 03 — 05 квітня 2009 р.

Зайняте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Рiк
народження

Розряд,
звання

Регiон

ФСТ, СК

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

Шаповал Андрій Вікторович

27.02.1985

кмс

Київська областьМКС-3XL, Київська область

112,6

100%

1

Куцаєв Володимир Вікторович
Андрущенко Сергій Сергійович

07.02.1991

кмс

2

Сімак Сергій Петрович

23.03.1985

1

Київська областьМКС

117,4

104%

1

Куцаєв Володимир Вікторович
Медик Святослав Іванович

21.10.1988

1

3

Кодола Андрій Сергійович

13.08.1987

1

м. КиївБуйок, т\к Глобус

121,6

108%

1

Келін Олексій Леонідович
Янчик Олексій Володимирович

18.11.1982

кмс

4

Скороходов Валерій Віталійович

04.11.1988

1

Дніпро-петроська областьЕТК «Орлан», м. Дніпро-дзержинськ

125,0

111%

1

Волкова Вікторія Леонідівна
Малий Олександр Сергійович

06.09.1984

1

5

Поситько Костянтин Вікторович

05.07.1987

МС

Хмельницька областьХмельницька ОФСТ

128,3

114%

1

Мулько Михайло Володимирович
Мулько Михайло Володимирович

22.11.1983

кмс

6

Ретинський Дмитро Сергійович

12.06.1981

1

м. КиївВовченята, т\к Глобус

157,8

140%

2

Келін Олексій Леонідович
Стукало Микола Сергійович

09.06.1985

2

7

Якименко Павло Анатолійович

12.07.1989

2

м. КиївЛінкор Міссурі, т\к Глобус

179,8

160%

3

Келін Олексій Леонідович
Жердочкін Артем Вікторович

07.03.1989

2

8

Гой Роман Валерійович

20.06.1989

2

Харківська областьХАІ-2, м. Харків

191,0

170%

3

Голобородько Віталій Іванович
Білохонов Дмитро Олександрович

11.12.1985

2

 

Головний суддя: Коган В.Г., (суддя національної категорi)

Суддя 1 категорii: Телевна Н.О.

Головний секретар: Дябло Т.Г., (суддя 1 категорії)

Суддя національної категорii: Козій В.Г.